,,Wymiana oświetlenia na energooszczędne typu LED w Szkole Podstawowej w Czermnie, w Szkole Podstawowej w Borkach i w Szkole Podstawowej w Nowym Kamieniu”.

MIASTO I GMINA GĄBIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00521143
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00521143/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-30 08:20
Lokalizacja
Gąbin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fb427567-2a82-4eab-9903-d2dcb9a39044
Identyfikator
7743211258
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00521143 z dnia 2024-09-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Wymiana oświetlenia na energooszczędne typu LED w Szkole Podstawowej w Czermnie, w Szkole Podstawowej w Borkach i w Szkole Podstawowej w Nowym Kamieniu”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA GĄBIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015425

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stary Rynek 16

1.5.2.) Miejscowość: Gąbin

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-530

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: 242674164

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad-sekretariat@gabin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gabin.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fb427567-2a82-4eab-9903-d2dcb9a39044

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,,Wymiana oświetlenia na energooszczędne typu LED w Szkole Podstawowej w Czermnie, w Szkole Podstawowej w Borkach i w Szkole Podstawowej w Nowym Kamieniu”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb427567-2a82-4eab-9903-d2dcb9a39044

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00521143

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046194/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Wymiana oświetlenia na energooszczędne typu LED w Szkole Podstawowej w Czermnie, w Szkole Podstawowej w Borkach i w Szkole Podstawowej w Nowym Kamieniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00480596

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.ZP.271.1.21.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiot zamówienia stanowi:
Wymianę oświetlenia na energooszczędne typu LED w trzech Szkołach Podstawowych w m. Czermno, Borki i Nowy Kamień.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W toku prowadzonego postępowania wystąpiła duża liczba zapytań powodująca dokonanie bardzo szczegółowej inwentaryzacji przez Zamawiającego. W celu otrzymania pożądanego efektu realizacji inwestycji Zamawiający zmuszony jest do zmiany opisu przedmiotu zamówienia i wykonania dodatkowej dokumentacji.
2024-09-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane