Przebudowa dróg i ulic na terenie gminy Czerniejewo
GMINA CZERNIEJEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00340063
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00340063/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-13 15:36
- Lokalizacja
- Czerniejewo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e6fe909e-0206-409d-83d6-b73004c28f02
- Identyfikator
- 7842299724
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340063 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg i ulic na terenie gminy Czerniejewo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERNIEJEWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631259525
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 8
1.5.2.) Miejscowość: Czerniejewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-250
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 61 429 13 10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@czerniejewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerniejewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e6fe909e-0206-409d-83d6-b73004c28f021.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg i ulic na terenie gminy Czerniejewo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6fe909e-0206-409d-83d6-b73004c28f02
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340063
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00052009/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Przebudowa dróg i ulic na terenie gminy Czerniejewo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00240448
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.6.2026.SP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 513027,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Planowana inwestycja obejmuje przebudowę dróg gminnych:
Gębarzewko - na całym odcinku projektowanej trasy planowane jest wykonanie remontu istniejącej nawierzchni bitumicznej - nawierzchnia bitumiczna pow. ok. 2220,0 m². Zaprojektowano wykonanie w-wy ścieralnej z MMA AC11S 50/70 gr. 4cm wraz z wykonaniem w-wy wiążąco – wyrównawczej z MMA AC11W 50/70 gr. średnio 3cm (75kg/m2). Ze względu na bardzo zły stan istniejącej w-wy bitumicznej na odcinkach wskazanych w przedmiarach robót należy wykonać remont cząstkowy poprzez frezowanie istniejących warstw bitumicznych na gr. 5cm wraz z ułożeniem w-wy wiążącej AC11W 50/70. Na całej długości projektowanego remontu należy wykonać ścinkę pobocza wraz z ewentualnym uzupełnieniem gruntem i z ułożeniem w-wy z kruszywa łamanego 0/31,5mm (kruszywo twarde) na szerokości 0,75m gr. 15cm. Remont nawierzchni należy wykonać w śladzie istniejącej jezdni, z zachowaniem dotychczasowej geometrii oraz istniejących spadków podłużnych. Oznaczone na planie zjazdy należy wykonać jako utwardzone kruszywem łamanym gr. 20cm po uprzednim odhumusowaniu. Zjazdy należy wykonać zachowując oznaczone na PZT promienie wyokrąglające R=3,0m. Dla projektowanych elementów zagospodarowania terenu przyjęto następujące rozwiązania konstrukcyjne /remont nawierzchni/:
- warstwa ścieralna AC11S 50/70 gr. 4cm KR2
- warstwa wyrównawcza AC11W 50/70 gr. średnio 3cm
- warstwa wiążąca AC11W 50/70 gr. 5cm po frezowaniu istniejącej nawierzchni (lokalizacja wg przedmiaru robót)
- istniejąca konstrukcja jezdni
Pobocza jezdni po wykonaniu ścinki należy w miarę potrzeby uzupełnić gruntem a następnie wykonać utwardzenie z kruszywa łamanego gr. 15cm na szer. 0,75 m z pochyleniem 8,0%. Należy stosować kruszywa twarde typu granit.
Żydowo ul. Okrężna - na całym odcinku projektowanej trasy planowane jest wykonanie remontu istniejącej nawierzchni bitumicznej - nawierzchnia bitumiczna pow. ok. 2526,0 m². Zaprojektowano wykonanie w-wy ścieralnej z MMA AC11S 50/70 gr. 4cm wraz z wykonaniem w-wy wiążąco – wyrównawczej z MMA AC11W 50/70 gr. średnio 3cm (75kg/m2). Na całej długości projektowanego remontu należy wykonać oczyszczenie z przerastającej roślinności istniejącego utwardzonego pobocza z kruszywa wraz z uzupełnieniem w-wy z kruszywa łamanego 0/31,5mm (kruszywo twarde) na szerokości 0,75m gr. 7cm. Jest to grubość wynikająca z przyjętej średniej grubości układanych warstw bitumicznych. Remont nawierzchni należy wykonać w śladzie istniejącej jezdni, z zachowaniem dotychczasowej geometrii oraz istniejących spadków podłużnych. Oznaczone na planie zjazdy należy wykonać jako utwardzone kruszywem łamanym gr. 20cm po uprzednim odhumusowaniu. Zjazdy należy wykonać zachowując oznaczone na PZT promienie wyokrąglające R=3,0m-5,0m. Zjazdy w km 0+072,0 oraz 0+348,0 należy wykonać o nawierzchni bitumicznej (istniejące zjazdy utwardzone betonowe lub z płyt drogowych). Dla projektowanych elementów zagospodarowania terenu przyjęto następujące rozwiązania Konstrukcyjne /remont nawierzchni/:
- warstwa ścieralna AC11S 50/70 gr. 4cm KR2
- warstwa wyrównawcza AC11W 50/70 gr. średnio 3cm
- istniejąca konstrukcja jezdni
Pobocza jezdni po wykonaniu oczyszczenia z przerastającej z poboczy trawiastych roślinności należy uzupełnić kruszywem łamanym gr. 7cm na szer. 0,75 m z pochyleniem 8,0%. Należy stosować kruszywa twarde typu granit.
2. Szczegóły dotyczące poszczególnych zakresów robót zawarte są w dokumentacji projektowej (Załącznik nr 6 do SWZ) obejmującej: Projekt techniczny, Szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, Przedmiar robót, uzgodnienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 534127,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 997812,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 534127,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANSBRUK MAREK BEGIER SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7891796463
7.3.3) Ulica: POLNA 1B
7.3.4) Miejscowość: NEKLA
7.3.5) Kod pocztowy: 62-330
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 534127,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |