Budowa drogi gminnej w m. Puchaczów ul. Zielona
Gmina Puchaczów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00340117
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00340117/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-13 16:23
- Lokalizacja
- Puchaczów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d4e89f8b-934a-481f-912f-ea68334f4098
- Identyfikator
- 5050040501
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340117 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej w m. Puchaczów ul. Zielona
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Puchaczów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000550143
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 22
1.5.2.) Miejscowość: Puchaczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-013
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@puchaczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.puchaczow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d4e89f8b-934a-481f-912f-ea68334f40981.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi gminnej w m. Puchaczów ul. Zielona2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4e89f8b-934a-481f-912f-ea68334f4098
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340117
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036958/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa drogi gminnej w m. Puchaczów ul. Zielona (Orlik)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254857
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/3/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 998607,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiot zamówienia są roboty budowlane na zadaniu pn. „Budowa drogi gminnej w m. Puchaczów ul. Zielona”.
4.2. Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi gminnej wraz z budową wlotu skrzyżowania do DP1716L w m. Puchaczów na odcinku od km roboczego 0+000 zlokalizowanego na przecięciu osi projektowanej drogi z krawędzią drogi powiatowej nr 1716L, do km roboczego 0+228,58.
Inwestycja budowy drogi gminnej będzie realizowana w obrębie 0010 Puchaczów na działkach o numerach ew.: 1042, 923/2, 1010, 965, 964, 963, 1006, 1005, 1004, 1003, 1002, 955/3, 954/2, 953/2, 952/2
Zakres projektowanej inwestycji obejmuje:
1) rozbiórkę istniejącej nawierzchni drogowej,
2) roboty ziemne (wykopy/nasypy),
3) wykonanie koryta pod warstwy nawierzchni,
4) wykonanie nowej nawierzchni drogi z betonu asfaltowego wraz z warstwami podbudów,
5) wykonanie wlotu skrzyżowania z DP1716L wraz z infrastrukturą pieszą,
6) wykonanie miejsc postojowych wraz z placem do zawracania,
7) wykonanie przepustów pod koroną drogi,
8) wykonanie przebudowy istniejącej infrastruktury technicznej,
9) wykonanie poboczy gruntowych o szerokości 0,75 m wraz z humusowaniem i obsianiem,
10) wykonanie zjazdów do działek przyległych wzdłuż drogi gminnej,
11) wykonanie oznakowania pionowego, poziomego i elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Do przebudowy przewidziano studnie telekomunikacyjną i skrzynkę elektroenergetyczną znajdującą się przy połączeniu z DP1716L oraz linię nn wraz ze złączem kablowo-pomiarowym. W ramach prac przewidziano również regulacje wysokościowej istniejących studni kanalizacji sanitarnej wraz z ewentualną wymianą włazów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 953534,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1039075,61 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 953534,89 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GRUPA MICHAŁEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (dawniej: Jacek Michałek Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe)
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7123506083
7.3.3) Ulica: ul. Gęsia 27/6
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-719
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty:
1) elektroenergetycznych
2) telekomunikacyjnych
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 953534,89 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |