Budowa kablowej sieci elektroenergetycznej 0,23 kV oświetlenia drogowego i terenu w ul. Leśnej w Solniczkach
Gmina Juchnowiec Kościelny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00340127
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00340127/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-13 16:40
- Lokalizacja
- Juchnowiec Kościelny, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a1c8bc30-e841-4bbe-a8d5-47183d340c7a
- Identyfikator
- 9661813207
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340127 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kablowej sieci elektroenergetycznej 0,23 kV oświetlenia drogowego i terenu w ul. Leśnej w Solniczkach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Juchnowiec Kościelny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659355
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jaśminowa 19
1.5.2.) Miejscowość: Juchnowiec Kościelny
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-061
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@juchnowiec.gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.juchnowiec.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a1c8bc30-e841-4bbe-a8d5-47183d340c7a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kablowej sieci elektroenergetycznej 0,23 kV oświetlenia drogowego i terenu w ul. Leśnej w Solniczkach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1c8bc30-e841-4bbe-a8d5-47183d340c7a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340127
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00027094/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Rozbudowa oświetlenia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288853
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INW.271.1.25.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia Budowa kablowej sieci elektroenergetycznej 0,23 kV oświetlenia drogowego i terenu w m. Solniczki, ul. Leśna, gmina Juchnowiec Kościelny.
2. Zakres robót obejmuje:
- wycinkę drzew;
- budowę i doziemnej sieci elektroenergetycznej kablowej 0,23 kV,
- montaż 13 słupów oświetlenia drogowego o wysokości 8 mb, aluminiowych z wysięgnikami 1,5 mb, z oprawami LED wraz z kablem zasilającym ułożonym w ziemi na głębokości 0,7 m, w tym 4 słupów z podwójnymi wysięgnikami i 9 słupów z pojedynczymi wysięgnikami
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę którą ma Zamawiający na realizację.| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |