Wykonanie projektów oświetlenia ulicznego
GMINA TARCZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00340134
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00340134/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-13 16:56
- Lokalizacja
- Tarczyn, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4895bd12-443f-438a-80b9-e2ff56e27ea3
- Identyfikator
- 1231233414
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340134 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie projektów oświetlenia ulicznego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TARCZYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891250
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Juliana Stępkowskiego 17
1.5.2.) Miejscowość: Tarczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-555
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 7157919
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.borkowska@tarczyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.tarczyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4895bd12-443f-438a-80b9-e2ff56e27ea31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie projektów oświetlenia ulicznego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4895bd12-443f-438a-80b9-e2ff56e27ea3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340134
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039511/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Projekty oświetlenia ulicznego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00230392
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.14.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 386000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zadania nr 1 jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy oświetlenia:1) ul. Wiśniowej w Jeżewicach,
2) ul. Sadowej w Jeżewicach,
3) ul. Parkowej w Jeżewicach
wraz ze złożeniem zgłoszenia zamiaru wykonania robót niewymagających pozwolenia na budowę lub złożeniem wniosku o pozwolenie na budowę.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 34000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zadania nr 2 jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy oświetlenia:1) ul. Tarczyńskiej w Józefowicach,
2) ul. Polnej w Pracach Małych,
3) ul. Wspólnej w Suchodole,
4) ul. Kolejowej w Pracach Dużych
wraz ze złożeniem zgłoszenia zamiaru wykonania robót niewymagających pozwolenia na budowę lub złożeniem wniosku o pozwolenie na budowę.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 48000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zadania nr 3 jest pracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy oświetlenia:1) ul. Spacerowej, ul. Jesionowej i ul. Polnej w Drozdach,
2) ul. Ogrodowej w Mariance,
3) ul. Długiej w Manach
wraz ze złożeniem zgłoszenia zamiaru wykonania robót niewymagających pozwolenia na budowę lub złożeniem wniosku o pozwolenie na budowę.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 58000,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zadania nr 4 jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy oświetlenia:1) ul. Górnej w Gąskach,
2) ul. Spokojnej w Grzędach,
3) ul. Akacjowej w Marylce,
4) ul. Brzozowej w Korzeniówce,
5) ul. Zacisze w Kotorydzu
wraz ze złożeniem zgłoszenia zamiaru wykonania robót niewymagających pozwolenia na budowę lub złożeniem wniosku o pozwolenie na budowę.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 44000,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zadania nr 5 jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy oświetlenia:1) ul. Leśnej w Komornikach,
2) ul. Słonecznej w Komornikach,
3) ul. Słonecznej w Księżaku,
4) ul. Brzozowej w Woli Przypkowskiej,
5) ul. Północnej w Woli Przypkowskiej
wraz ze złożeniem zgłoszenia zamiaru wykonania robót niewymagających pozwolenia na budowę lub złożeniem wniosku o pozwolenie na budowę.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 66000,00 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zadania nr 6 jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy oświetlenia:1) ul. Starej w Kotorydzu,
2) ul. Gaj w Kotorydzu,
3) ul. Zielonej w Raciborach,
4) ul. Górnej w Rembertowie,
5) ul. Krótkiej w Rembertowie
wraz ze złożeniem zgłoszenia zamiaru wykonania robót niewymagających pozwolenia na budowę lub złożeniem wniosku o pozwolenie na budowę.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 45000,00 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zadania nr 7 jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy oświetlenia:1) ul. Granicznej w Pawłowicach,
2) ul. Granicznej w Rudzie,
3) ul. Helenki w Stefanówce,
4) ul. Wesołej w Wylezinie
wraz ze złożeniem zgłoszenia zamiaru wykonania robót niewymagających pozwolenia na budowę lub złożeniem wniosku o pozwolenie na budowę.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 34000,00 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zadania nr 8 jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy oświetlenia:1) ul. Ogrodowej w Przypkach,
2) ul. Prostej w Przypkach,
3) ul. Szkolnej w Suchostrudze
wraz ze złożeniem zgłoszenia zamiaru wykonania robót niewymagających pozwolenia na budowę lub złożeniem wniosku o pozwolenie na budowę.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 57000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny ofert niepodlegających odrzuceniu znacznie przewyższały kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59718,96 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 71662,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 71662,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ENLED PROJEKT Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8222400394
7.3.3) Ulica: Kościelna 50
7.3.4) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 71662,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 52092,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 112775,26 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 52092,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PIH PROJEKT INWESTYCJE HANDEL Sylwester Rokicki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9461800766
7.3.3) Ulica: Kawaleryjska 8 lok.. LU
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-552
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 52092,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający odrzucił wszystkie złożone oferty
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający odrzucił wszystkie złożone oferty
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający odrzucił wszystkie złożone oferty
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający odrzucił wszystkie złożone oferty
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający odrzucił wszystkie złożone oferty
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin wykonania zamówienia - 5 miesięcy od daty zawarcia umowy, nie dłużej niż do 18.12.2026 r.| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |