Przebudowa schodów wejściowych z montażem podnośnika dla niepełnosprawnych i modernizacja sali obsługi w budynku przy ul. Żołnierskiej 13 w Podgórzynie w ramach projektu węd. piesz.-przyrod.Młynarza”
Gmina Podgórzyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00340140
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00340140/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-13 17:12
- Lokalizacja
- Podgórzyn, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1b6eef6d-c753-4d7a-a72a-23f776aeccfa
- Identyfikator
- 6110107601
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340140 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa schodów wejściowych z montażem podnośnika dla niepełnosprawnych i modernizacja sali obsługi w budynku przy ul. Żołnierskiej 13 w Podgórzynie w ramach projektu węd. piesz.-przyrod.Młynarza”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Podgórzyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821718
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żołnierska 14
1.5.2.) Miejscowość: Podgórzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-562
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@podgorzyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podgorzyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1b6eef6d-c753-4d7a-a72a-23f776aeccfa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa schodów wejściowych z montażem podnośnika dla niepełnosprawnych i modernizacja sali obsługi w budynku przy ul. Żołnierskiej 13 w Podgórzynie w ramach projektu węd. piesz.-przyrod.Młynarza”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b6eef6d-c753-4d7a-a72a-23f776aeccfa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340140
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
.:”Wędrówka turystyczno-przyrodnicza Młynarza” realizowany jest w ramach Programu Interreg Czechy-Polska 2021-2027, priorytet 2 – Turystyka. Nr projektu: CZ.11.02.01/00/23_004/00000852.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00223184
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 173302,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych na potrzeby przebudowy schodów wejściowych z montażem podnośnika dla niepełnosprawnych i modernizacja sali obsługi w budynku przy ulicy Żołnierskiej 13 w Podgórzynie
4.2. Zakres prac projektowych obejmują następujące roboty budowlane:
4.2.1. demontaż istniejących drzwi wejściowych
4.2.2. montaż nowego okna PCV w miejscu zdemontowanych drzwi,
4.2.3. montaż stolarki drzwiowej wewnętrznej,
4.2.4. rozbiórka schodów zewnętrznych terenowych,
4.2.5. wykonanie uzupełnień elewacji frontowej po rozbiórce schodów zewnętrznych terenowych,
4.2.6. uzupełnienie nawierzchni z kostki brukowej betonowej po rozbiórce schodów zewnętrznych terenowych (rozwiązania opisane zostały w Projekcie Zagospodarowania Terenu),
4.2.7. wykonanie prac murowych – ściany działowe w pomieszczeniu sali obsługi,
4.2.8. wykonanie gładzi i warstw malarskich w pomieszczeniu sali obsługi,
4.2.9. Licowanie ścian i podług płytkami kamionkowymi GRES o wym. 20x20 cm na zaprawie klejowe,
4.2.10. montaż sanitariatów i umywalki,
4.2.11. montaż zadaszenia nad wejście głównym do budynku,
4.2.12. wykonanie schodów zewnętrznych wraz z barierami,
4.2.13. montaż podnośnika dla niepełnosprawnych.
4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji pn. Przebudowa schodów wejściowych z montażem podnośnika dla niepełnosprawnych i modernizacja sali obsługi w budynku przy ulicy Żołnierskiej 13 w Podgórzynie w ramach projektu „Wędrówki turystyczno – przyrodniczej Młynarza” autorstwa tech. bud. Jana Gębury oraz Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych stanowi Załącznik nr 2 do SWZ : Opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45410000-4 - Tynkowanie
45432210-9 - Wykładanie ścian
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 357479,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 358791,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 357479,32 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ARTMED Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 773-19-54-700
7.3.3) Ulica: ul. Św. Antoniego 18 lok. 3
7.3.4) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
7.3.5) Kod pocztowy: 97-200
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
WT LIFT Sp. z o.o. 31-213 Kraków, ul. Turystyczna 6/45 zakres wykonywanych czynności
Dostawa i montaż platformy
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 357479,32 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
70 dni =10 tygodni| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |