Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Opinogóra Górna
Gmina Opinogóra Górna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00521156
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00521156/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-30 08:25
- Lokalizacja
- Opinogóra Górna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e07dce24-314b-4440-826d-c7dfd9a537dd
- Identyfikator
- 5661868809
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00521156 z dnia 2024-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Opinogóra Górna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Opinogóra Górna
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Opinogóra Górna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378344
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Z. Krasińskiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Opinogóra Górna
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-406
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugopinogora@bip.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ugopinogora.bip.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e07dce24-314b-4440-826d-c7dfd9a537dd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Opinogóra Górna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e07dce24-314b-4440-826d-c7dfd9a537dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00521156
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00034336/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Opinogóra Górna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00497078
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIOŚ.Z.271.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 420707,31 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia ulicznego w gminie Opinogóra Górna, dofinansowana ze środków Programu Rządowego „Rozświetlamy Polskę” na podstawie Wstępnej Promesy nr Edycja9RP/2023/07/PolskiLad.
Zakres zadania obejmuje wymianę istniejących opraw oświetleniowych ulicznych starego typu na oprawy LED w ilości 454 sztuki wraz ze zdalnym programowalnym systemem sterowania, zgodnie z zapisami PFU.
Szczegółowy opis elementów przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do swz:
Załącznik Nr 7 Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU)
Załącznik Nr 9 Wytyczne dla opraw oświetleniowych
Załącznik nr 10 Lokalizacja istniejących oraz planowanych punktów oświetleniowych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
51000000-9 - Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
31600000-2 - Sprzęt i aparatura elektryczna
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wystąpiła konieczność uzupełnienia dodatkowychdokumentów bez których dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
| 2024-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |