Dowóz i odwóz dzieci do szkół w roku szkolnym 2025/2026 wraz z opiekunami dowożonych i odwożonych dzieci.
Gmina Wiśniewo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00340147
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00340147/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-13 17:30
- Lokalizacja
- Wiśniewo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2c58a6cf-b00e-4f1e-a3ef-a93b9a5b2528
- Identyfikator
- 5691753672
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy silnikowe do transportu 10 lub więcej osóbAutobusy i autokaryAutobusy transportu publicznego
Wykonawcy
1 przyznane
MARIUSZ WÓLTAŃSKIObryte, PL · lot 0
214 604,8 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340147 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz i odwóz dzieci do szkół w roku szkolnym 2025/2026 wraz z opiekunami dowożonych i odwożonych dzieci.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiśniewo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378539
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wiśniewo
1.5.2.) Miejscowość: Wiśniewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-521
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 236557024
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oc@ugwisniewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugwisniewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wisniewo.ezamawiajacy.pl/pn/wisniewo/demand/224524/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz i odwóz dzieci do szkół w roku szkolnym 2025/2026 wraz z opiekunami dowożonych i odwożonych dzieci.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c58a6cf-b00e-4f1e-a3ef-a93b9a5b2528
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340147
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00349456/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 199074,07 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dowóz i odwóz dzieci do szkół w roku szkolnym 2025/2026 wraz z opiekunami dowożonych i odwożonych dzieci.
Dowóz i odwóz dzieci do szkół w roku szkolnym 2025/2026 wraz z opiekunami dowożonych i odwożonych dzieci.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34120000-4 - Pojazdy silnikowe do transportu 10 lub więcej osób
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34120000-4 - Pojazdy silnikowe do transportu 10 lub więcej osób
34121000-1 - Autobusy i autokary
34121100-2 - Autobusy transportu publicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 5
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 214604,8 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 255897,6 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 214604,8 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WÓL-TRANS
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 568 161 67 26
7.3.3) Ulica: OBRYTE 125
7.3.4) Miejscowość: OBRYTE
7.3.5) Kod pocztowy: 07-215
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 214604,8 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-26| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |