Dostosowanie nowej siedziby Ośrodka Pomocy Społecznej do potrzeb osób z niepełnosprawnościami poprzez montaż windy.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00340159
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00340159/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-13 18:29
Lokalizacja
Malbork, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b8ea3bca-8f20-4b7c-8c47-3d1f4717bce7
Identyfikator
5791568520
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneFundamentowanieRoboty izolacyjneRoboty elewacyjneRoboty murarskie i muroweWindyRoboty instalacyjne elektrycznePokrywanie podłóg i ścianTynkowanieRoboty malarskieRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340159 z dnia 2026-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie nowej siedziby Ośrodka Pomocy Społecznej do potrzeb osób z niepełnosprawnościami poprzez montaż windy.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 002791394

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słowackiego 74

1.5.2.) Miejscowość: Malbork

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mops.malbork.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.mops.malbork.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b8ea3bca-8f20-4b7c-8c47-3d1f4717bce7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie nowej siedziby Ośrodka Pomocy Społecznej do potrzeb osób z niepełnosprawnościami poprzez montaż windy.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8ea3bca-8f20-4b7c-8c47-3d1f4717bce7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340159

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00075728/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Dostosowanie nowej siedziby Ośrodka Pomocy Społecznej do potrzeb osób z niepełnosprawnościami poprzez montaż windy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00291121

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.1.2026.AW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest "Dostosowanie nowej siedziby Ośrodka Pomocy Społecznej do potrzeb osób z niepełnosprawnościami poprzez montaż windy". Zadanie polega na przebudowie fragmentu ściany zewnętrznej budynku wolnostojącego znajdującego się w Malborku przy ul. Alei Wojska Polskiego 499 na działce 153/19, 153/66, obręb 6 oraz montażu urządzenia technicznego - samonośnej zewnętrznej windy dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262210-6 - Fundamentowanie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

42416100-6 - Windy

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

w postępowaniu złożono oferty, których ceny przewyższają kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
2026-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane