Cyklostrada Dolnośląska - trasa Via Regia - na terenie gminy Pielgrzymka
Gmina Pielgrzymka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00340172
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00340172/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-13 19:34
- Lokalizacja
- Pielgrzymka, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f095b163-973a-41b1-84e4-c36802ac5ab8
- Identyfikator
- 6941566145
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowychRoboty w zakresie nawierzchni dróg
Wykonawcy
2 przyznane
'PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-BUDOWLANE' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
894 325,62 PLN'PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-BUDOWLANE' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 1
1 215 449,1 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340172 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Cyklostrada Dolnośląska - trasa Via Regia - na terenie gminy Pielgrzymka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pielgrzymka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647660
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pielgrzymka 109A/1
1.5.2.) Miejscowość: Pielgrzymka
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-524
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pielgrzymka.biz
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pielgrzymka.biz
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzp.pielgrzymka.biz/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Cyklostrada Dolnośląska - trasa Via Regia - na terenie gminy Pielgrzymka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f095b163-973a-41b1-84e4-c36802ac5ab8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340172
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039410/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Cyklostrada Dolnośląska VIA REGIA - trasa na terenie gmin Złotoryja, Pielgrzymka i Gminy Miejskiej Złotoryja (część Gminy Pielgrzymka)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00257560
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZI.271.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1715264 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: Cyklostrada Dolnośląska - trasa Via Regia - na terenie gminy Pielgrzymka - etap I [999 mb]. Zakres prac na długości 999 mb polega na ścince poboczy i uformowania nasypu pod pobocza. Wykonaniu profilowania pod nowe warstwy konstrukcyjne na szerokość jezdni i poboczy czyli na szerokość 5,0 m. Istniejący grunt uzupełniony będzie pospółką gr 10 cm, stabilizacja cementem na miejscu na gr 30 cm. Podbudowę stanowić będzie kruszywo łamane 0/31,5 gr. 20 cm. Nawierzchnia bitumiczna w dwóch warstwach tj 5 cm + 4 cm. Pobocza z kruszywa łamanego. Zjazdy na działki przyległe planowane są o nawierzchni tłuczniowej. Droga uzyska nową nawierzchnię bitumiczną na całej długości jezdni o szerokość podstawowej 3,5 m oraz odpowiednie oznakowanie4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 727094 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: Cyklostrada Dolnośląska - trasa Via Regia - na terenie gminy Pielgrzymka - etap II [1066 mb]Zakres prac na długości 1.066 mb polega na ścince poboczy i uformowania nasypu pod pobocza. Wykonaniu profilowania pod nowe warstwy konstrukcyjne na szerokość jezdni i poboczy czyli na szerokość 5,0 m. Istniejący grunt uzupełniony zostanie pospółką gr 10 cm, stabilizacja cementem na miejscu na gr. 30 cm. Podbudowę stanowić będzie kruszywo łamane 0/31,5 gr. 20 cm. Nawierzchnia tworzymy z mieszanki kruszywa łamanego o uziarnieniu ciągłym 0/5. Pobocza z kruszywa łamanego. Zjazdy na działki rolnicze, przyległe planowane są o nawierzchni tłuczniowej. Droga uzyska nową nawierzchnię naturalną na całej długości jezdni o szerokość podstawowej 3,5 m oraz pobocza po 0,75 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 988170 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 894325,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1471175,33 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 894325,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane” Spółka z ograniczona odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992507768
7.3.3) Ulica: Gajowa
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-519
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 894325,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1215449,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1921396,03 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1215449,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane” Spółka z ograniczona odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992507768
7.3.3) Ulica: Gajowa
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-519
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1215449,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |