„Zagospodarowanie terenu integracyjno-rekreacyjnego w Czerwieńsku.”
Gmina Czerwieńsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00340173
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00340173/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-13 19:43
- Lokalizacja
- Czerwieńsk, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-12a747cc-ca5e-42bf-bbbf-b7401559f44a
- Identyfikator
- 9290015775
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340173 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zagospodarowanie terenu integracyjno-rekreacyjnego w Czerwieńsku.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czerwieńsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000528793
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 25
1.5.2.) Miejscowość: Czerwieńsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-016
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czerwiensk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwiensk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.czerwiensk.pl/procurements1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zagospodarowanie terenu integracyjno-rekreacyjnego w Czerwieńsku.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12a747cc-ca5e-42bf-bbbf-b7401559f44a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340173
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043178/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Zagospodarowanie terenu integracyjno-rekreacyjnego w Czerwieńsku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00225557
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKiM.271.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa terenu rekreacji w obrębie dz. ew. nr 676 w Czerwieńsku, składającego się z: zespołu boisk sportowych, kortu tenisowego, placu zabaw, siłowni plenerowych, skateparku, pumptracku, miejsc postojowych, ciągów pieszych, wiat piknikowych, elementów małej architektury, nasadzeń zieleni, niezbędnej infrastruktury technicznej w postaci oświetlenia i monitoringu terenu, ogrodzenia oraz systemu do podlewania zieleni, wraz z rozbiórką istniejących obiektów budowlanych oraz remontem publicznej drogi gminnej – ul. Kąpielowej w obrębie dz. ew. nr 675 wraz z budową zjazdów z tej drogi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3886800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3886800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3886800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Hydrotechnicznej DRENBUD Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7792485441
7.3.3) Ulica: ul. Jasne Błonie 3
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 61-602
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
PT M. Ignaciuk spółka komandytowa - budowa pumptracka.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3886800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |