Remont ciągów komunikacyjnych w Powiatowym Zespole Szkół w Błaszkach-etap I

Powiatowy Zespół Szkół w Błaszkach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00340176
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00340176/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-13 20:07
Lokalizacja
Błaszki, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-78607e44-b189-4297-9fa9-756969303483
Identyfikator
8272236301
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie i wykładanie podłóg

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ WOCHNIAKKochanów Wieniawski, PL · lot 0
627 300 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340176 z dnia 2026-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ciągów komunikacyjnych w Powiatowym Zespole Szkół w Błaszkach-etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zespół Szkół w Błaszkach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100538015

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. L. Sulwińskiego 31

1.5.2.) Miejscowość: Błaszki

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-235

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 43 829 20 88

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzs.sekretariat@zsp-blaszki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zsp-blaszki.pl/?lang=pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-78607e44-b189-4297-9fa9-756969303483

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont ciągów komunikacyjnych w Powiatowym Zespole Szkół w Błaszkach-etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78607e44-b189-4297-9fa9-756969303483

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340176

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00205582/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont ciągów komunikacyjnych w Powiatowym Zespole Szkół w Błaszkach-etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00221417

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1.1.1/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Roboty budowlane w zakresie remontu ciągów komunikacyjnych w Powiatowym Zespole Szkół w Błaszkach - na podstawie dokumentacji projektowej wraz z STWiORB, które znajdują się w załączniku nr 1 do SWZ i wiążą Wykonawcę w pełnym zakresie. Zamawiający zaznaczył w treści dokumentacji rysunkowej zakres prac obejmujący aktualnie prowadzony etap postępowania.
2. Dodatkowo jako nadrzędne rozwiązania w stosunku do dokumentacji Zamawiający określa:
a) Zamawiający wymaga frezowania istniejącej nawierzchni z lastryko celem uzyskania jednolitych powierzchni bez ingerencji w istniejącą stolarkę drzwiową. Poziomy remontowanych posadzek po wykonaniu okładzin powinny stanowić jedną płaszczyznę z istniejącymi posadzkami. Na połączeniach zastosować systemowe bezprogowe (nie wystające z powierzchni posadzki) listwy dylatacyjne
b) Wykonawca po dokonaniu niezbędnych odkrywek zaproponuje dedykowane rozwiązania konstrukcyjno-materiałowe w zakresie balustrad wraz z określeniem sposobu kotwienia, przekrojów elementów itp. Dodatkowo na ostatniej kondygnacji zamiast balustrady Zamawiający wymaga wykonania kraty. Na tę okoliczność Wykonawca zapewni opracowanie projektowe (dokumentacja dopuszczenia jednostkowego) przez uprawnionego konstruktora, powyższe ma na celu zapewnienie swobody wykonania balustrady, przy użyciu aktualnie dostępnego asortymentu profili, celem sprawnej realizacji inwestycji.
c) Zamawiający wymaga skucia cokołów z płytek i cokołów betonowych. Następnie należy miejsca po skuciu wyrównać zaprawą reprofilacyjną celem uzyskania jednolitej powierzchni ze ścianą, ewentualne ubytki nad cokołem, który powinien wynosić min 10cm szpachlować 2-krotnie gładzią gipsową. Ideą jest wykształtowanie cokołu licowanego ze ścianą.
d) Przed malowaniem sufitów i ścian należy wykonać gładzie gipsowe poprzez dwukrotnie szpachlowanie wraz z obsadzeniem narożników. W ocenie Zamawiającego należy wykonać równanie ścian szybkosprawnymi zaprawami reprofilacyjnymi
f) Zamawiający wymaga zabezpieczenia narożników ściennych kątownikami ze stali nierdzewnej wysokości min 1,6m narożnik szerokości min 5cm.
g) W posadzkach przy wyjściach zewnętrznych przewidzieć osadzenie i zamontować aluminiowe wycieraczki systemowe licowane z płaszczyzną podłogi.
Powyższe Wykonawca wkalkuluje w cenę oferty i przedstawi w kosztorysie ofertowym.
2. Zamawiający wymaga obligatoryjnej wizji lokalnej przed złożeniem oferty. Brak jej dokonania skutkować będzie odrzuceniem oferty Wykonawcy.
3. PŁATNOŚĆ. Płatność jednorazowa za prawidłowo wykonany, pełen zakres rzeczowy robót, po ich końcowym odbiorze bez wad.
4. MIEJSCE WYKONANIA ROBÓT: siedziba Zamawiającego- pl. L. Sulwińskiego 31, 98-235 Błaszki
5. Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą będzie zobowiązany do przekazania Zamawiającemu szczegółowego kosztorysu ofertowego przed podpisaniem umowy w sprawie zamówienia publicznego, kosztorys winien uwzględniać wszystkie koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia, w oparciu o powyższe zapisy SWZ, przedstawioną dokumentację projektową, wymogi STWIORB jak i pomocnicze pozycje przedmiarów, dołączonych w ramach dokumentacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 627300 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 644520 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 627300 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Multi-Floors Grzegorz Wochniak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368767185

7.3.3) Ulica: Kochanów Wieniawski

7.3.4) Miejscowość: Kochanów Wieniawski

7.3.5) Kod pocztowy: 26-432

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 627300 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane