Dostawa piperazyny w ilości 20 000kg
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Nowych Syntez Chemicznych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00521168
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00521168/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-30 08:30
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-37f532f7-a656-481f-8590-ba547a3af33b
- Identyfikator
- 7160002098
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00521168 z dnia 2024-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa piperazyny w ilości 20 000kg
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Nowych Syntez Chemicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000041619
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego
1.5.2.) Miejscowość: Puławy
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-110
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ins.lukasiewicz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ins.lukasiewicz.gov.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Badania Naukowe i Prace Rozwojowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa piperazyny w ilości 20 000kg2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37f532f7-a656-481f-8590-ba547a3af33b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00521168
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00491700
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 28.08.2024 r. pod numerem 2024/BZP 00474103 zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy PZP, nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INS/BCT/WR-19/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa piperazyny w ilości 20 000 kg. Zakres zamówienia obejmuje:
1. Dostawę piperazyny w ilości 20 000kg o parametrach:
• Piperazyna: 67 – 69%
• Woda: 31 – 33%
• Kolor: max. 30 Hazen
2. Opakowanie: cysterna (izokontener).
3. Ze względu na konieczność rozładunku cysterny wymagana temperatura u odbiorcy min. 45˚C.
4. W zakres zamówienia wchodzi dostawa piperazyny do siedziby Zamawiającego na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Miejsce dostawy: Łukasiewicz – INS, Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13A, 24-110 Puławy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 24324100-2 - Związki z aminową grupą funkcyjną
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CENTRO-CHEM Sp. z o.o. sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 713-233-92-36
7.3.3) Ulica: Turka 141b
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-250
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 469860,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-15| 2024-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |