Remont stref komunikacyjnych i stref wejściowych w Zespole Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Katowicach
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00340411
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00340411/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-14 08:32
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5ffd1d75-a925-49fb-9f38-c9368d4caebb
- Identyfikator
- 9542781033
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340411 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont stref komunikacyjnych i stref wejściowych w Zespole Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Katowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368036748
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Walentego Roździeńskiego 82
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-203
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsp5.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zsp5.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_katowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont stref komunikacyjnych i stref wejściowych w Zespole Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Katowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ffd1d75-a925-49fb-9f38-c9368d4caebb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340411
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00128619/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 remont stref komunikacyjnych i stref wejściowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281857
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/429/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu ciągów komunikacyjnych oraz stref wejściowych w budynku SP nr 2 w Katowicach.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
1. Roboty przygotowawcze i naprawcze: usunięcie starych powłok malarskich i olejnych, uzupełnienie tynków wewnętrznych (kat. III) oraz wykonanie gładzi gipsowych na ścianach i sufitach.
2. Roboty malarskie: gruntowanie oraz dwukrotne malowanie ścian i sufitów farbami lateksowymi, a także malowanie grzejników, rur (do 50 mm) oraz pasów i cokołów farbami olejnymi.
3. Elementy wyposażenia: wymiana starych osłon grzejnikowych na nowe, wykonane z płyt HPL.
4. Roboty elektryczne i oświetleniowe: montaż nowych tras kablowych, rozdzielnic oraz instalacja opraw oświetlenia podstawowego i awaryjnego.
5. Pomiary i dokumentacja: wykonanie pełnych pomiarów natężenia oświetlenia oraz dostarczenie protokołów powykonawczych.
6. Prace pomocnicze: montaż i demontaż rusztowań oraz wywóz i utylizacja gruzu i odpadów budowlanych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Dokumentacji będącej załącznikiem nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 236500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 329936,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 236500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ''TAS" Artur Baron
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 646-243-26-07
7.3.3) Ulica: Aleja Bielska nr 201
7.3.4) Miejscowość: Tychy
7.3.5) Kod pocztowy: 43-100
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 236500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-28| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |