„Przebudowa drogi dojazdowej ul. Leśnej do gruntów rolnych w miejscowości Ścigów”
GMINA STRZELECZKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00340418
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00340418/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-14 08:35
- Lokalizacja
- Strzeleczki, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3ba560f1-a6ff-4e8b-b26d-3fe72cf9f836
- Identyfikator
- 1990090013
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340418 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi dojazdowej ul. Leśnej do gruntów rolnych w miejscowości Ścigów”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STRZELECZKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413107
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 4
1.5.2.) Miejscowość: Strzeleczki
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-364
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@strzeleczki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strzeleczki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3ba560f1-a6ff-4e8b-b26d-3fe72cf9f8361.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi dojazdowej ul. Leśnej do gruntów rolnych w miejscowości Ścigów”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ba560f1-a6ff-4e8b-b26d-3fe72cf9f836
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340418
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041033/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Przebudowa drogi dojazdowej ul. Leśnej do gruntów rolnych w miejscowości Ścigów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272238
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.IV.271.23.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1194421,21 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych ul. Leśnej w miejscowości Ścigów na działce nr 663/1 na odcinku 1111,46mb.
jezdnia – 4034,00 m2,
pobocze – 1667,20 m2.
W ramach przebudowy drogi przewiduje się m.in.:
Korytowanie pod nową konstrukcję jezdni wraz z zagęszczeniem mechanicznym;
Wykonanie podbudowy i zagęszczenia jej warstwami zgodnie z obowiązującymi normami;
Wzdłuż drogi wykonanie obustronnego pobocza szerokości 0,75 m z kruszywa łamanego, stabilizowanego mechanicznie lub tłucznia kamiennego 0-31,5 mm grubości 10 cm;
Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego AC11S grubości 4 cm. o szerokości 3,50 m - 5,00 m (wg rys. nr 1.1D – 1.8D) z 2% spadkiem jednostronnym (warstwy ścieralne i wiążące);
Wykonanie poboczy ze spadkiem – 6 %;
Dostosowanie profilu podłużnego drogi w taki sposób, aby po przebudowie drogi zapewnić prawidłowe odwodnienie jezdni oraz do minimum zmniejszyć ewentualne uciążliwości w korzystaniu z terenów przyległych;
Wykonanie regulacji wysokościowej istniejących urządzeń do projektowanych rzędnych nawierzchni.
Wykonawca w ramach zadania przygotuje, uzgodni i wdroży tymczasową organizację ruchu na czas przebudowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
71332000-4 - Geotechniczne usługi inżynieryjne
71336000-2 - Dodatkowe usługi inżynieryjne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 886647,47 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1388403,26 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 886647,47 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „LARIX” Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 240865033
7.3.3) Ulica: ul. Klonowa 11
7.3.4) Miejscowość: Lubliniec
7.3.5) Kod pocztowy: 42-700
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 886647,47 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-20| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |