Sprzedaż, dostawa, montaż oraz uruchomienie systemów technologii scenicznej w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Mikołowie.
OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ W MIKOŁOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00340442
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00340442/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-14 08:42
- Lokalizacja
- Mikołów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b31845b1-12aa-43ca-a8f0-41a3e5374b08
- Identyfikator
- 6351042033
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340442 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sprzedaż, dostawa, montaż oraz uruchomienie systemów technologii scenicznej w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Mikołowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ W MIKOŁOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000726814
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żwirki i Wigury 2
1.5.2.) Miejscowość: Mikołów
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-190
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ognisko@opp.mikolowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opp.mikolowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b31845b1-12aa-43ca-a8f0-41a3e5374b081.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sprzedaż, dostawa, montaż oraz uruchomienie systemów technologii scenicznej w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Mikołowie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b31845b1-12aa-43ca-a8f0-41a3e5374b08
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340442
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294535
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OPP/TP/1/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Sprzedaż, dostawa, montaż oraz uruchomienie systemów technologii scenicznej w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Mikołowie wraz z kompletnym wyposażeniem technologicznym, obejmujących:
1) system nagłośnienia scenicznego,
2) system nagłośnienia kinowego,
3) system wideo,
4) oświetlenie sceniczne,
oraz wykonanie uzupełniających instalacji zasilających i sygnałowych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania systemów, o których mowa wyżej oraz ich integracja w spójne środowisko technologiczne.
1.2. Ofertę dostawy zawiera załącznik nr 1 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia („Formularz oferty”), a szczegółową charakterystykę opisu przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.1 („Formularz cenowy”) oraz załącznik nr 1.2 („Opis funkcjonalny i parametry techniczne”).
1.3. Szczegółowe warunki realizacji i odbioru przedmiotu zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik nr 3 do SWZ.
1.4. Wizja lokalna
Zamawiający, działając na podstawie art. 131 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320, z późn. zm.), wymaga, aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej miejsca realizacji zamówienia przed złożeniem oferty.
Celem wizji lokalnej jest umożliwienie Wykonawcom zapoznania się z warunkami technicznymi i lokalizacyjnymi mającymi wpływ na prawidłową realizację zamówienia w zakresie dostawy i montażu systemów technologii scenicznej w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Mikołowie wraz z kompletnym wyposażeniem technologicznym, oraz warunkami technicznymi i przestrzennymi pomieszczeń,
w których powyższe systemy zostaną zainstalowane, co jest niezbędne do prawidłowego oszacowania zakresu prac i kosztów wykonania zamówienia.
Obowiązek ten uzasadniony jest charakterem zamówienia.
Wizja lokalna umożliwi Wykonawcy przygotowanie oferty w sposób rzetelny, uwzględniający rzeczywiste warunki wykonania zamówienia, a tym samym zminimalizuje ryzyko późniejszych roszczeń lub problemów wykonawczych.
Wizja lokalna zostanie przeprowadzona w terminie indywidualnie uzgodnionym z Zamawiającym.
W wizji lokalnej może uczestniczyć wyłącznie osoba działająca w imieniu Wykonawcy, posiadająca umocowanie do jego reprezentowania lub pisemne upoważnienie/pełnomocnictwo wystawione przez Wykonawcę. Zamawiający nie dopuszcza udziału osób, które nie wykażą związku z Wykonawcą. Zamawiający zaleca, aby w wizji lokalnej uczestniczyły osoby odpowiedzialne za przygotowanie oferty oraz ocenę rozwiązań technicznych objętych przedmiotem zamówienia.
Wykonawca zobowiązany jest do zgłoszenia chęci przeprowadzenia wizji lokalnej co najmniej 2 dni robocze przed planowanym terminem, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:
telefon: 881 980 298, e-mail: dyrektor@opp.mikolowski.pl
Zamawiający ustali z Wykonawcą dokładną datę i godzinę wizji lokalnej, która odbędzie się w godzinach pracy Zamawiającego.
Z udziału w wizji lokalnej sporządzony zostanie protokół, który Wykonawca dołączy do oferty.
Brak udziału w wizji skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2024, poz. 1320 ze zm.).
Koszty uczestnictwa w wizji lokalnej ponosi Wykonawca. Podczas wizji lokalnej nie będą prowadzone negocjacje ani udzielane odpowiedzi na pytania dotyczące treści SWZ. Wszelkie pytania należy kierować zgodnie z procedurą przewidzianą w niniejszej specyfikacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32342410-9 - Sprzęt dźwiękowy
32342000-2 - Urządzenia głośnikowe
32343000-9 - Wzmacniacze
32351000-8 - Akcesoria do sprzętu dźwiękowego i wideo
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 787023,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 787023,16 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 787023,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Marcinem Mól prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą Marcin Mól DIGITALIA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6782879971
7.3.3) Ulica: Na Stoku 31/4
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-706
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 787023,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |