Modernizacja boiska do piłki nożnej wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym przy Zespole Szkół im. Ignacego Mościckiego przy ulicy Inżynierskiej 1 w Zielonce

POWIAT WOŁOMIŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00340451
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00340451/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-14 08:46
Lokalizacja
Wołomin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e0b22176-d1b4-412f-976c-1e96331617b0
Identyfikator
1250940609
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneElementy gotoweRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie różnych nawierzchniWznoszenie ogrodzeńRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340451 z dnia 2026-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska do piłki nożnej wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym przy Zespole Szkół im. Ignacego Mościckiego przy ulicy Inżynierskiej 1 w Zielonce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WOŁOMIŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269344

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Prądzyńskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Wołomin

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@powiat-wolominski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-wolominski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_wolominski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja boiska do piłki nożnej wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym przy Zespole Szkół im. Ignacego Mościckiego przy ulicy Inżynierskiej 1 w Zielonce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e0b22176-d1b4-412f-976c-1e96331617b0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340451

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042125/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” w Zielonce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00291732

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.272.71.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja boiska do piłki nożnej wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym przy Zespole Szkół im. Ignacego Mościckiego przy ulicy Inżynierskiej 1 w Zielonce w ramach zadania: „Modernizacja kompleksu sportowego – „Moje boisko-Orlik 2012” przy Zespole Szkół w Zielonce”

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223821-7 - Elementy gotowe

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Najkorzystniejsza oferta przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2026-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane