Budowa Chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2036K (dz.nr 64) na odcinku od działki nr 101/3 do końca działki 404 (tj. długości 116,80m) położonej w miejscowości Chorągwica, Gmina Wieliczka.

Zarząd Dróg Powiatowych w Wieliczce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00340593
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00340593/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-14 09:18
Lokalizacja
Wieliczka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bc2748d4-164b-440c-9d74-534c207724f3
Identyfikator
356378582
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie terenu pod budowęRóżny sprzęt transportowy i części zapasoweRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychDrogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

BUDEMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzasław 162, PL · lot 0
379 004,94 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340593 z dnia 2026-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2036K (dz.nr 64) na odcinku od działki nr 101/3 do końca działki 404 (tj. długości 116,80m) położonej w miejscowości Chorągwica, Gmina Wieliczka.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Wieliczce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356378582

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 13

1.5.2.) Miejscowość: Wieliczka

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-020

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 12 395 85 81

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lsolarz@zdp.wieliczka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.wieliczka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bc2748d4-164b-440c-9d74-534c207724f3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Przedmiotem działania Zarządu Dróg Powiatowych w Wieliczce jest wykonywanie obowiązków zarządcy dróg powiatowych na terenie powiatu wielickiego w rozumieniu ustawy o drogach publicznych.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa Chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2036K (dz.nr 64) na odcinku od działki nr 101/3 do końca działki 404 (tj. długości 116,80m) położonej w miejscowości Chorągwica, Gmina Wieliczka.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc2748d4-164b-440c-9d74-534c207724f3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340593

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00018259/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa Chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2036K (dz.nr 64) na odcinku od działki nr 101/3 do końca działki 404 ( tj. długości 116,80m) położonej w miejscowości Chorągwica, Gmina Wieliczka.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274375

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.ZP.271.14.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa chodnika pod nazwą inwestycyjną: Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2036K (dz. nr 64) na odcinku od działki nr 101/3 do końca działki 404 (tj. na długości 116,80m) położonej w miejscowości Chorągwica, gmina Wieliczka w istniejącym pasie drogowym drogi powiatowej nr 2036K wraz z poszerzeniem jezdni drogi powiatowej z 5,50m do 6,00m na długości przedmiotowego odcinka. Roboty budowlane mogą zostać rozpoczęte na podstawie Zaświadczenia (AB.6734.1.835.2025.W) z dnia 22 września 2025 roku – budowa chodnika wciągu drogi powiatowej nr 2036K (dz. nr ew. 64) na odcinku od dz. nr ew. 101/3 do końca dz. nr ew. 404 w m. Chorągwica, gm. Wieliczka.

Opis przedmiotu zamówienia obejmuje:
- roboty rozbiórkowe i przygotowawcze
- budowę chodnika
- budowę zjazdów
- budowę kanalizacji deszczowej
- poszerzenie jezdni

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

34900000-6 - Różny sprzęt transportowy i części zapasowe

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

34996000-5 - Drogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 379004,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 443996,78 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 379004,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDEMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 121351645

7.3.3) Ulica: Czasław 162

7.3.4) Miejscowość: Czasław

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 379004,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane