Projekt wraz z realizacją aranżacji wnętrz dla sali sesyjnej oraz sali ślubów – realizacja (roboty budowlane, instalacyjne i wykończeniowe
GMINA ZEBRZYDOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00340603
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00340603/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-14 09:20
- Lokalizacja
- Zebrzydowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a86b97f5-62e3-4f9f-ba59-e2663b83758e
- Identyfikator
- 5482430901
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340603 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Projekt wraz z realizacją aranżacji wnętrz dla sali sesyjnej oraz sali ślubów – realizacja (roboty budowlane, instalacyjne i wykończeniowe
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZEBRZYDOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258090
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Księdza Antoniego Janusza 6
1.5.2.) Miejscowość: Zebrzydowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-410
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@zebrzydowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zebrzydowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13317811.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Projekt wraz z realizacją aranżacji wnętrz dla sali sesyjnej oraz sali ślubów – realizacja (roboty budowlane, instalacyjne i wykończeniowe2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a86b97f5-62e3-4f9f-ba59-e2663b83758e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340603
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00020638/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Projekt wraz z realizacją aranżacji wnętrz dla sali sesyjnej oraz sali ślubów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305011
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.19.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa istniejących pomieszczeń w budynku Urzędu Gminy Zebrzydowice – sala ślubów oraz sala sesyjna wraz z szatnią i zapleczem. Wycenie podlegają roboty budowlane oraz instalacyjne związane z pracami związanymi z wszystkimi instalacjami wraz z ich elementami wyposażenia i wykończenia (takimi jak elektryczna, niskoprądowa, wod.-kan., klimatyzacja komputerowa itd. zaznaczonymi na rysunkach wykonawczych). Prace remontowe związane z sufitami, ścianami oraz podłogami obejmują wszystkie roboty łącznie z koniecznymi demontażami i drobnymi wyburzeniami oraz potrzebnymi warstwami i wykroczeniami w celu osiągnięcia efektu końcowego zgodnego z załączonym projektem. Do wyceny należy również uwzględnić sztukaterie, oświetlenie, obudowy oraz wykończenie sufitów i ścian itp. zgodnie z załączona dokumentacją.
Wycenie nie podlega jedynie umeblowanie takie jak: krzesła, stoły, biurka oraz mównica.
Informujemy, iż w budynku oprócz Urzędu Gminy swoją siedzibę posiada również Gminny Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Zebrzydowicach, Bank Spółdzielczy oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. W związku z tym prace uciążliwe związane z głośnymi robotami oraz transportem materiału, jak również transportem odpadów wyburzeniowymi należy przewidzieć i wykonywać po godzinach pracy wszystkich instytucji.
I. Ogólna charakterystyka obiektu.
Budynek posiada 4 kondygnacje nie jest podpiwniczony, lecz posiada poddasze użytkowe a wysokość całego obiektu wynosi 13,85 m, w związku z tym kwalifikuje się do grupy obiektów średniowysokich (SW) oraz do kategorii zagrożenia ludzi ZL III. Jest on obiektem wolnostojącym z bezpośrednim dostępem do całości elewacji po nawierzchni utwardzonej. Obiekt nie jest objęty ochroną konserwatorską.
II. Konstrukcja obiektu
Budynek został wzniesiony w technologii tradycyjnej:
• fundamenty: żelbetowe;
• ściany zewnętrzne: z pustaków żużlowych 29 cm, ocieplone styropianem grubości 14 cm powleczonym tynkiem;
• ściany wewnętrzne: wykonane z bloczków z betonu komórkowego oraz cegły ceramicznej;
• konstrukcja stropów: żelbetowa wykonana z płyt pełnych i kanałowych;
• klatki schodowe: wykonane jako żelbetowe;
• dach: wykonany w konstrukcji drewnianej, pokryty blacho-dachówką.
III. Lokalizacja obiektu.
Istniejący budynek pełni funkcję użyteczności publicznej położony jest na nieogrodzonych działkach nr 233/16, 233/4, 233/19, 233/20 w centrum miejscowości Zebrzydowice w Gminie Zebrzydowice powiat cieszyński.
IV. Zestawienie powierzchni budynku.
Podstawowe dane dotyczące obiektu:
• kubatura - 8 502,88 m³;
• powierzchnia zabudowy - 1 020,61 m²;
• powierzchnia użytkowa całość - 2 516,79 m².
V. Instalacje użytkowe w budynku.
Budynek oraz pomieszczenia przeznaczone do przebudowy wyposażony jest w:
• instalacje grzewczą c.o. (system wodny, zasilany z kotła gazowego);
• instalację elektryczną;
• instalacje odgromową;
• instalację gazową;
• instalacje wentylacji grawitacyjnej;
• instalacje wod.-kan.;
• instalacje teletechniczną;
• instalację oddymiania;
• instalacje ppoż.;
• instalacje komputerową;
• instalację alarmową.
Szczegółowy zakres zadania ujęto w załączonej do SWZ dokumentacji technicznej.
Roboty związane z salą sesyjną muszą zostać zakończone najpóźniej do 24 września 2026 r. (sesja Rady Gminy).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |