Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko - ORLIK 2012 przy ul. Lipowej w Środzie Wlkp.

Gmina Środa Wielkopolska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00340664
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00340664/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-14 09:36
Lokalizacja
Środa Wielkopolska, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c5bf1ae2-9fbb-4330-af7b-b1ccd5cc7d03
Identyfikator
7861636737
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

ANMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKIETRZ, PL · lot 0
773 456,39 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340664 z dnia 2026-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko - ORLIK 2012
przy ul. Lipowej w Środzie Wlkp.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Środa Wielkopolska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258193

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ignacego Daszyńskiego 5

1.5.2.) Miejscowość: Środa Wielkopolska

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-000

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.7.) Numer telefonu: +48 61 286 77 37

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@sroda.wlkp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sroda.wlkp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

Postępowanie prowadzone jest za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/sroda_wlkp

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko - ORLIK 2012
przy ul. Lipowej w Środzie Wlkp.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5bf1ae2-9fbb-4330-af7b-b1ccd5cc7d03

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340664

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036276/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - ORLIK 2012" przy ul. Lipowej w Środzie Wielkopolskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262923

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IiZ.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 653316,81 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty związane modernizacją kompleksu sportowego „Moje Boisko –Orlik 2012” przy ulicy Lipowej na działkach nr ewid. 2850/2, 2850/12, 2848/4, 2843/1, 2852, 2847/1, 2847/2 w Środzie Wielkopolskiej w ramach Programu Modernizacja Kompleksów Sportowych OR-LIK 2025 zlokalizowanej na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Środzie Wielkopolskiej.

Zakres zamówienia obejmuje roboty związane modernizacją kompleksów sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012 – edycja 2025 polegające na wymianie starej, zniszczonej nawierzchni boiska do piłki nożnej na nową nawierzchnię ze sztucznej trawy wraz z wymianą siatki piłkochwytów i paneli ogrodzeniowych boiska sportowego przy ulicy Lipowej. Wykonawca winien również dostarczyć komplet bramek do piłki nożnej oraz dostarczyć i zamontować tablicę informującą o dofinansowaniu.
Z uwagi na lokalizację, prace winny być wykonane w technologii zapewniającej bezpieczeństwo użytkowników obiektu szkolnego, a przyjęte rozwiązania techniczno-funkcjonalne powinny odpowiadać istniejącym standardom przy stosowaniu polskich norm, w szczególności: PN-EN 15330 (dla boisk ze sztuczną trawą).
Projektuje się system nawierzchni boiska do piłki nożnej posiadający cechy jak najbardziej zbliżone do dobrej jakości trawy naturalnej w zakresie wizualnym i o odpowiedniej przepuszczalności zamontowany na mocnym, stabilnym, suchym i czystym podłożu. System nawierzchni winien składać się z trawy syntetycznej bezzasypowej czwartej generacji o wysokości 30-35mm oraz podkładu amortyzującego, prefabrykowanego o grubości min. 12mm. Przedmiot zamówienia obejmuję również wymianę i montaż nowej syntetycznej siatki piłkochwytów wys. 6m oraz oczyszczenie i zabezpieczenie konstrukcji stalowej piłkochwytów i ogrodzenia wraz z wymianą stalowych paneli ogrodzeniowych wys. 4 m z elementem amortyzującym panel. Wykonawca winien również dostarczyć komplet bramek do piłki nożnej oraz wykonać demontaż i utylizację starej zniszczonej nawierzchni z trawy syntetycznej. Inwestor zastrzega sobie prawo przekazania w celu dalszej eksploatacji co najmniej 50% nawierzchni sztucznej trawy podlegającej wymianie, demontowanej w sposób umożliwiający ponowne rozłożenie i dalsze użytkowanie nawierzchni na innym obiekcie. Inwestor wskaże wykonawcy miejsce składowania w odległości do 10 km od placu budowy. Pozostała część demontowanej nawierzchni podlega utylizacji przez wykonawcę. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz dokumentacja projektowa stanowiąca załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 773456,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 773456,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 773456,39 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Anmed Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7481581527

7.3.3) Ulica: ul. Sobieskiego 32

7.3.4) Miejscowość: Dzierżysław

7.3.5) Kod pocztowy: 48-130

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Remont ogrodzenia

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 773456,39 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie jest współfinansowane z środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponen-tem jest Minister Sportu i Turystyki zadania inwestycyjnego w ramach programu modernizacji kom-pleksów sportowych „Moje Boisko ORLIK 2012” – edycja 2025.
2026-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane