Remont hali parkingowej dla ambulansów, stacji wyczekiwania ZRM i klatki schodowej w budynku przy ul. Woronicza 19 w Warszawie
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego „Meditrans” Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00340722
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00340722/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-14 09:49
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-674d9c40-37bd-4990-8313-e82422c9c3fd
- Identyfikator
- 5261736429
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340722 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont hali parkingowej dla ambulansów, stacji wyczekiwania ZRM i klatki schodowej w budynku przy ul. Woronicza 19 w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego „Meditrans” Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000294674
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poznańska 22
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-685
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: julia.wizlinska@meditrans.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.meditrans.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wsprits_warszawa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont hali parkingowej dla ambulansów, stacji wyczekiwania ZRM i klatki schodowej w budynku przy ul. Woronicza 19 w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-674d9c40-37bd-4990-8313-e82422c9c3fd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340722
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00208438/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont hali parkingowej dla ambulansów, stacji wyczekiwania ZRM i klatki schodowej w budynku przy ul. Woronicza 19 w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268521
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 29/ZP/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2529002,19 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie roboty budowlanej polegającej na remoncie hali parkingowej dla ambulansów, stacji wyczekiwania ZRM i klatki schodowej w budynku przy ul. Woronicza 19 w Warszawie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. W ramach inwestycji zostanie wykonany remont hali parkingowej dla ambulansów, stacji wyczekiwania ZRM i klatki schodowej w budynku przy ul. Woronicza 19 w Warszawie. Hala parkingowa do gruntownego remontu, należy oczyścić ściany, sufity, podciągi, słupy, wykonać tynkowanie wraz z malowaniem oraz przeprowadzeniem niezbędnych prac mających na celu zapewnienie odpowiedniej technologii robót zgodnie z obowiązującymi przepisami i wiedzą techniczną w ilości zgodnej z przedmiarem. Przewiduje się remont istniejącej nawierzchni hali parkingowej. W ramach zadania należy również wymienić istniejącą stolarkę okienną i drzwiową na zgodną z obecnymi przepisami. W pomieszczeniach technicznych, magazynowych i na klatce schodowej, ściany do remontu i malowania, wymiana warstw posadzkowych, barierki do odnowienia, wymiana oświetlenia, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej. Wszelkie względy estetyczne i kolorystyka będą dobierane na etapie wykonywania prac. Do zadań Wykonawcy należy także wyodrębnienie stanowiska do dekontaminacji wraz z zakupem i ustawieniem urządzeń niezbędnych do prowadzenia dekontaminacji, tj. zamgławiacz oraz szafa do ozonowania.
Teren w zakresie, którego będą wykonywane roboty na czas ich wykonywania będzie czynny, z wyłączeniem części tego terenu, gdzie będą wykonywane roboty. Wszystkie prace budowlane należy zorganizować i przeprowadzić tak, aby zapewnić bezpieczeństwo dla osób przebywających na terenie kompleksu i niezakłóconą możliwość użytkowania terenu stacji wyczekiwania. Oprócz wymienionych powyżej celów, remont ma również za zadanie poprawę funkcjonalności oraz estetyki i ładu architektonicznego obiektów parkingowych. Wykonawca we własnym zakresie wykona odpowiednie zabezpieczenia i oznakowanie robót. Realizacja przedmiotu zamówienia musi być prowadzona w sposób umożliwiający wjazd i wyjazd ambulansów Pogotowia Ratunkowego oraz możliwość ich stacjonowania (z podpięciem do instalacji elektrycznej) 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. W związku z powyższym Zamawiający wymaga podziału poszczególnych prac na etapy w taki sposób, aby wykonanie prac budowlanych nie kolidowało z pracą Pogotowia Ratunkowego. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z dokumentacją dołączoną do postępowania, z warunkami określonymi we wzorze umowy, a także obowiązującymi przepisami, normami oraz zasadami sztuki budowlanej. Roboty ujęte w ww. dokumentacji, a nie ujęte w wycenie oferty, nie będą traktowane jako roboty dodatkowe i nie będą dodatkowo finansowane przez Zamawiającego. Wykonawca odpowiedzialny jest za całokształt wykonywanego przedmiotu zamówienia, w tym: za przebieg i terminowe wykonanie, za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi - określonymi dla przedmiotu zamówienia, spełnienie innych wymagań wynikających z obowiązujących przepisów prawa. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za realizację danego zadania. Wykonawca będzie ponosić pełną odpowiedzialność za szkody oraz następstwa nieszczęśliwych wypadków pracowników i osób trzecich, powstałych w związku z prowadzonymi robotami i ruchem pojazdów. W czasie realizacji robót Wykonawca utrzymywał będzie teren budowy w stanie bez przeszkód komunikacyjnych oraz będzie usuwał i odpowiednio składował wszelkie urządzenia pomocnicze i zbędne materiały, odpady i śmieci oraz niepotrzebne urządzenia tymczasowe. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3940032,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3940032,74 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3940032,74 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BB STEEL Michał Banaś
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 29085188
7.3.3) Ulica: ul. Gen. K. Sosnkowskiego 11a/2
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-041
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3940032,74 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 210 dni
| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |