DZP.261.29.2026: Usługa utrzymania i rozwoju systemu FORMS w celu obsługi projektu „Indywidualne Konta Rozwojowe (IKR) Junior”.

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00340821
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00340821/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-14 10:15
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fdb1feff-81bd-4f8f-a3cd-37f43afc31fa
Identyfikator
5261000645
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemówUsługi w zakresie wsparcia technicznegoUsługi w zakresie wsparcia systemuUsługi opracowywania oprogramowania do zarządzania projektami

Wykonawcy

1 przyznane

RED OCEAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
178 342 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340821 z dnia 2026-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
DZP.261.29.2026: Usługa utrzymania i rozwoju systemu FORMS w celu obsługi projektu „Indywidualne Konta Rozwojowe (IKR) Junior”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010393032

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleje Jerozolimskie 142a

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-305

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@frse.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.frse.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://frse.ezamawiajacy.pl/pn/frse/demand/298350/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DZP.261.29.2026: Usługa utrzymania i rozwoju systemu FORMS w celu obsługi projektu „Indywidualne Konta Rozwojowe (IKR) Junior”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fdb1feff-81bd-4f8f-a3cd-37f43afc31fa

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340821

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00212212/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.10 Usługa utrzymania i rozwoju systemu FORMS w celu obsługi programu FERS IKR (Zespół rozwoju aplikacji).

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Umowa realizowana jest w ramach projektu „Indywidualne Konta Rozwojowe (IKR) Junior”. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Priorytetu: FERS.05 „Innowacje społeczne”, Działanie 05.01 „Innowacje społeczne”; Program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021 – 2027; nr projektu: FERS.05.01-IZ.00-0086/24.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294988

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.261.29.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wsparcie Zamawiającego jako III linii – gotowość do udzielania wyjaśnień w zakresie technicznego działania Systemu FORMS oraz jego konfiguracji, przyjmowanie i rozwiązywanie zgłoszeń gwarancyjnych oraz przyjmowanie i wycena wniosków rozwojowych. Zamawiający ma dostęp do kodów źródłowych aplikacji oraz posiada do nich odpowiednie licencję pozwalające na modyfikację objęte zamówieniem.
1. Zapewnienie puli godzin rozwojowych na prace związane z wprowadzaniem nowych funkcjonalności, wsparcie obsługi systemu, konfiguracja nowych naborów i wniosków. Godziny rozwojowe rozliczane jako wielokrotność 1h.
2. Udzielenie licencji do stworzonych na podstawie Zamówień Modyfikacji oraz Dokumentacji do Systemu po modyfikacjach zgodnie z postanowieniami § 8 Umowy.
3. Wdrożenie w systemie funkcjonalności opisanych w załączniku nr 5 do umowy w terminie 12 dni od dnia podpisania umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

72212331-8 - Usługi opracowywania oprogramowania do zarządzania projektami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 140220,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 140220,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 140220,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RED OCEAN Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010286119

7.3.3) Ulica: Grzybowska 80/82

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-017

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 178342,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi