Przebudowa i modernizacja basenu w Srebrnej Górze wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego
Gmina Stoszowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00340900
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00340900/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-14 10:32
- Lokalizacja
- Stoszowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2e4ec69f-35ed-418d-a163-f076b973007e
- Identyfikator
- 8871635220
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340900 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i modernizacja basenu w Srebrnej Górze wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stoszowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718455
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stoszowice 97
1.5.2.) Miejscowość: Stoszowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-213
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 748164538
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@stoszowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.stoszowice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2e4ec69f-35ed-418d-a163-f076b973007e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i modernizacja basenu w Srebrnej Górze wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e4ec69f-35ed-418d-a163-f076b973007e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340900
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041586/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja basenu w Srebrnej Górze.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przebudowa i modernizacja basenu w Srebrnej Górze wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego - Zintegrowane Inwestycje Terytorialne Południowego Obszaru Funkcjonalnego Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021–20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00252711
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RR.271.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa i modernizacja basenu w Srebrnej Górze wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego
Lokalizacja inwestycji:
Przedmiotowa inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Srebrna Góra, Gmina Stoszowice, powiat ząbkowicki, województwo dolnośląskie, UL. KĄPIELOWA, 57-215 SREBRNA GÓRA , dz. nr ewid. 142/17, 142/8, 142/16 , 142/4, 132/1, obręb 0009 Srebrna Góra , jedn. ewid. 022404_2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 257 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktycznePostępowanie zostaje unieważnione z uwagi na nieprzyznanie Zamawiającemu środków finansowych pochodzących z funduszy zewnętrznych, które miały zostać przeznaczone na sfinansowanie realizacji zamówienia. W związku z brakiem uzyskania dofinansowania realizacja zamówienia stała się niemożliwa
z przyczyn niezależnych od Zamawiającego.
Uzasadnienie prawne
Postępowanie zostaje unieważnione na podstawie art. 257 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.), zgodnie z którym Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, pod warunkiem że możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu lub dokumentach zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12288129,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 21795600,00 PLN
| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |