Zakup i dostawa oprogramowania / kontynuacja licencji na oprogramowanie antywirusowe ESET Protect Entry oraz ESET Protect Enterprise zapewniających ochronę stacji roboczych i serwerów MOPS w Krakowie.
Gmina Miejska Kraków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00340942
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00340942/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-14 10:39
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8895cd89-056e-4cd2-9202-feecdb907983
- Identyfikator
- 6761013717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340942 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa oprogramowania / kontynuacja licencji na oprogramowanie antywirusowe ESET Protect Entry oraz ESET Protect Enterprise zapewniających ochronę stacji roboczych i serwerów MOPS w Krakowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kraków
1.3.) Oddział zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554353
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Józefińska 14
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-529
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: do@mops.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mops.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8895cd89-056e-4cd2-9202-feecdb9079831.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa oprogramowania / kontynuacja licencji na oprogramowanie antywirusowe ESET Protect Entry oraz ESET Protect Enterprise zapewniających ochronę stacji roboczych i serwerów MOPS w Krakowie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8895cd89-056e-4cd2-9202-feecdb907983
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340942
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043768/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Zakup oprogramowania antywirusowego.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295832
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.2.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa oprogramowania / kontynuacja licencji na oprogramowanie antywirusowe ESET Protect Entry oraz ESET Protect Enterprise zapewniający ochronę stacji roboczych i serwerów MOPS Kraków. Zamówienie nie zostało podzielone na części.
Wspólny Słownik Zamówień – kody CPV:
1) 48761000-0– pakiety oprogramowania antywirusowego,
2) 48760000-3– pakiety oprogramowania do ochrony antywirusowej,
3) 48730000-4 –pakiety oprogramowania zabezpieczającego.
2. Liczba licencji:
1) liczba licencji Eset Protect Entry – 550 szt. – 12 miesięcy,
2) liczba licencji Eset Protect Enterprise – 300 szt. – 12 miesięcy.
Zamawiający przewiduje:
1) możliwość wykorzystania min. 10 % licencji dla serwerów fizycznych i wirtualnych.,
2) możliwość zwiększenia liczby licencji w okresie trwania umowy w grupach maks. 10 szt. wg aktualnego cennika dostawcy z zachowaniem czasu trwania umowy.
3. Terminy realizacji zamówienia: pakiety oprogramowania mają zostać dostarczone w ten sposób aby 12 miesięczne licencje mogły zostać odnowione bądź uruchomione począwszy od dnia 1 sierpnia 2026 r.
4. Oprogramowanie, o którym mowa powyżej jest powszechnie dostępne u różnych dostawców przez co wskazanie konkretnego oprogramowania nie narusza zasad równego traktowania Wykonawców oraz zasad uczciwej konkurencji.
5. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik pn. „opis przedmiotu zamówienia - istotne parametry oprogramowania antywirusowego”, stanowiący załącznik nr 6 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz załącznik pn. „wzór umowy”, który stanowi załącznik nr 2 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48760000-3 - Pakiety oprogramowania do ochrony antywirusowej
48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 86450,55 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 152516,31 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 86450,55 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU 4 PROJEKT ANETA KOŁODZIEJSKA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9491598387
7.3.3) Ulica: Skarbka z Gór 25A/14
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-287
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 86450,55 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-08-01| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |