Budowa miasteczka rowerowego w Krościenku nad Dunajcem

GMINA KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00340945
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00340945/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-14 10:40
Lokalizacja
Krościenko nad Dunajcem, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b6693912-1d4a-4fd0-972f-2623e793b866
Identyfikator
7352849761
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychSprzęt do ćwiczeń fizycznychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340945 z dnia 2026-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa miasteczka rowerowego w Krościenku nad Dunajcem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892328

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 35

1.5.2.) Miejscowość: Krościenko nad Dunajcem

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-450

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 182620031

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kroscienko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kroscienko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kroscienko/proceedings?tab=active

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa miasteczka rowerowego w Krościenku nad Dunajcem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6693912-1d4a-4fd0-972f-2623e793b866

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340945

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050614/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa miasteczka rowerowego- bezpieczna droga dla wszystkich na działce ewid. nr 10484/75, 10484/64 w miejscowości Krościenko nad Dunajcem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312465

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ROA.271.2.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Budowa miasteczka rowerowego w Krościenku nad Dunajcem.

Przedmiotem inwestycji jest budowa miasteczka rowerowego - bezpieczna droga dla wszystkich, budowa instalacji elektrycznej, wykonanie robót budowlanych polegających na niwelacji terenu, montaż tablicy informacyjnej, utwardzenie terenu w obrębie działki nr ew. 10484/75, 10484/64; obręb Krościenko nad Dunajcem, gmina Krościenko nad Dunajcem.
Celem projektu jest zapewnienie właściwego rozwoju psychofizycznego i utworzenie warunków do aktywności ruchowej dzieci i młodzieży, a także nauka zasad bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym.
W ramach prac dotyczących instalacji elektrycznej jest budowa elektroenergetycznej instalacji kablowej nN-0,4kV oświetlenia terenu miasteczka rowerowego. Należy wykonać następujące elementy: budowę elektroenergetycznej instalacji kablowej nN, zabudowę rozdzielnicy oświetlenia zewnętrznego, zabudowę latarni oświetleniowych, montaż opraw oświetleniowych, wykonanie instalacji elektrycznej oświetlenia wiaty i altany.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia .

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 689255,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 932156,21 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane