Wykonanie dokumentacji projektowej z uzyskaniem dokumentu upoważniającego do realizacji inwestycji dla rozbudowy sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Gnojnik
GMINA GNOJNIK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00340953
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00340953/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-14 10:43
- Lokalizacja
- Gnojnik, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5fe85318-bb83-4386-8f96-c9e38aa49acd
- Identyfikator
- 8691186447
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340953 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej z uzyskaniem dokumentu upoważniającego do realizacji inwestycji dla rozbudowy sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Gnojnik
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GNOJNIK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660683
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 363
1.5.2.) Miejscowość: Gnojnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-864
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gnojnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gnojnik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl (https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=f346d5c6-e570-4aae-88e4-cb872f5d179a)1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej z uzyskaniem dokumentu upoważniającego do realizacji inwestycji dla rozbudowy sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Gnojnik2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5fe85318-bb83-4386-8f96-c9e38aa49acd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340953
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037168/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Opracowanie dokumentacji projektowej na potrzeby budowy sieci kanalizacji sanitarnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00195222
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIiD.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej z uzyskaniem dokumentu upoważaniającego do realizacji inwestycji i świadczeniem usługi nadzoru autorskiego dla rozbudowy sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Gnojnik, w miejscowości Gnojnik - obszar: Uwrocie, Wisowa, Puste, Nad Ośrodek, Górka, Domy przy drodze powiatowej w stronę Lewniowej.
Szczegółowy zakres zamówienia obejmuje :
a) Uzyskanie niezbędnych materiałów do przeprowadzenia prac projektowych w tym mapy sytuacyjno - wysokościowej do celów projektowych oraz pozyskanie uzgodnień i decyzji z instytucjami
i organami, których konieczność wyłoni się w trakcie prac projektowych,
b) Wykonanie dokumentacji projektowej wg wcześniej opracowanej koncepcji uzgodnionej przez Zamawiającego,
c) uzyskanie w formie pisemnej, nieodpłatnej zgody na wejście w teren działek objętych inwestycją. Zgody winny zostać uzyskane od osób i instytucji
uprawnionych do podejmowania decyzji w tym zakresie. Zgody te winny być przygotowane w sposób dający podstawę do złożenia na ich podstawie oświadczenia o prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane - zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane. Wykonawca będzie ponosił pełną odpowiedzialność z tytułu uzyskanych zgód i złoży Zamawiającemu stosowne oświadczenie w tym zakresie wraz z kopiami uzyskanych zgód. Wykonawca zobowiązany będzie do składania w imieniu Gminy Gnojnik oświadczenia o prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane dla inwestycji stanowiącej przedmiot zamówienia,
d) uzyskanie dokumentu, uprawniającego do rozpoczęcia robót w terenie tj. (prawomocnego pozwolenia na budowę lub zgłoszenia, mając na uwadze obowiązujące w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia przepisy ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane),
e) przygotowanie projektu odpowiedzi na zapytania wykonawców w trakcie trwania postępowania przetargowego na roboty budowlane - jeśli zaistnieje taka potrzeba,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 10 do SWZ oraz załącznik graficzny nr 11 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 215250,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 215250,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 215250,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BUDEX Michał Feliński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6951427706
7.3.3) Ulica: Poznańska 9/16
7.3.4) Miejscowość: Legnica
7.3.5) Kod pocztowy: 59-220
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 215250,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |