Realizacja dodatkowych pakietów badań profilaktycznych na potrzeby diagnostyki chorób zgodnie z przeprowadzoną diagnozą wśród pracowników Parku Śląskiego
PARK ŚLĄSKI IM. GEN. JERZEGO ZIĘTKA SPÓŁKA AKCYJNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00340974
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00340974/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-14 10:46
- Lokalizacja
- Chorzów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-992662dc-d9aa-4b94-9690-ea12d54aa0c5
- Identyfikator
- 6270012163
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340974 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja dodatkowych pakietów badań profilaktycznych na potrzeby diagnostyki chorób zgodnie z przeprowadzoną diagnozą wśród pracowników Parku Śląskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PARK ŚLĄSKI IM. GEN. JERZEGO ZIĘTKA SPÓŁKA AKCYJNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000150194
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Różana 2
1.5.2.) Miejscowość: Chorzów
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-501
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@parkslaski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.parkslaski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://parkslaski.logintrade.net/zapytania_email,231390,e0c923ebe3a54c6f7b990aa8ff3eecc1.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja dodatkowych pakietów badań profilaktycznych na potrzeby diagnostyki chorób zgodnie z przeprowadzoną diagnozą wśród pracowników Parku Śląskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-992662dc-d9aa-4b94-9690-ea12d54aa0c5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340974
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250333
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 24/TP/U/2026/AS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 112476,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja specjalistycznych pakietów badań diagnostycznych w zakresie profilaktyki nowotworowej dla pracowników Parku Śląskiego im. Gen. J. Ziętka w Chorzowie S.A. Celem badań jest odpowiedź na zdiagnozowane potrzeby zdrowotne pracowników oraz umożliwienie wczesnej diagnostyki onkologicznej. Łączna ilość uczestników około 80 osób (40 kobiet i 40 mężczyzn).CZĘŚĆ A: Wykonanie pakietu nowotwory u kobiet, rozszerzonego o badania genetyczne - 40 osób.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi OPZ (Załączniki nr 3 do SWZ).
3. Dodatkowe warunki realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121000-3 - Usługi medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85121200-5 - Specjalistyczne usługi medyczne
85121100-4 - Ogólne usługi lekarskie
4.5.5.) Wartość części: 43314,59 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja specjalistycznych pakietów badań diagnostycznych w zakresie profilaktyki nowotworowej dla pracowników Parku Śląskiego im. Gen. J. Ziętka w Chorzowie S.A. Celem badań jest odpowiedź na zdiagnozowane potrzeby zdrowotne pracowników oraz umożliwienie wczesnej diagnostyki onkologicznej. Łączna ilość uczestników około 80 osób (40 kobiet i 40 mężczyzn).CZĘŚĆ B: Wykonanie pakietu nowotwory u mężczyzn, rozszerzonego o badania genetyczne - 40 osób.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi OPZ (Załączniki nr 3 do SWZ).
3. Dodatkowe warunki realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121000-3 - Usługi medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85121200-5 - Specjalistyczne usługi medyczne
85121100-4 - Ogólne usługi lekarskie
4.5.5.) Wartość części: 39562,08 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja specjalistycznych pakietów badań diagnostycznych w zakresie profilaktyki nowotworowej dla pracowników Parku Śląskiego im. Gen. J. Ziętka w Chorzowie S.A. Celem badań jest odpowiedź na zdiagnozowane potrzeby zdrowotne pracowników oraz umożliwienie wczesnej diagnostyki onkologicznej. Łączna ilość uczestników około 80 osób (40 kobiet i 40 mężczyzn).CZĘŚĆ C: Wykonanie pakietu USG macicy i piersi - 40 osób.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi OPZ (Załączniki nr 3 do SWZ).
3. Dodatkowe warunki realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121000-3 - Usługi medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85121200-5 - Specjalistyczne usługi medyczne
85121100-4 - Ogólne usługi lekarskie
4.5.5.) Wartość części: 16800,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja specjalistycznych pakietów badań diagnostycznych w zakresie profilaktyki nowotworowej dla pracowników Parku Śląskiego im. Gen. J. Ziętka w Chorzowie S.A. Celem badań jest odpowiedź na zdiagnozowane potrzeby zdrowotne pracowników oraz umożliwienie wczesnej diagnostyki onkologicznej. Łączna ilość uczestników około 80 osób (40 kobiet i 40 mężczyzn).CZĘŚĆ D: Wykonanie pakietu USG jąder i gruczołu krokowego - 40 osób.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi OPZ (Załączniki nr 3 do SWZ).
3. Dodatkowe warunki realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121000-3 - Usługi medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85121200-5 - Specjalistyczne usługi medyczne
85121100-4 - Ogólne usługi lekarskie
4.5.5.) Wartość części: 12800,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |