Budowa drogi gminnej wewnętrznej wraz z miejscami postojowymi z włączeniem do drogi powiatowej dz. nr geod. 289/37, 289/4, 289/23, 235 obr. Dolice, gm. Dolice
Gmina Dolice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00341013
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00341013/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-14 10:54
- Lokalizacja
- Dolice, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f603712b-5186-41a3-b4e9-132ad616dfdf
- Identyfikator
- 8542226207
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341013 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej wewnętrznej wraz z miejscami postojowymi z włączeniem do drogi powiatowej dz. nr geod. 289/37, 289/4, 289/23, 235 obr. Dolice, gm. Dolice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dolice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685651
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ogrodowa 16
1.5.2.) Miejscowość: Dolice
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-115
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 915640129
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dolice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.dolice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f603712b-5186-41a3-b4e9-132ad616dfdf1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi gminnej wewnętrznej wraz z miejscami postojowymi z włączeniem do drogi powiatowej dz. nr geod. 289/37, 289/4, 289/23, 235 obr. Dolice, gm. Dolice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f603712b-5186-41a3-b4e9-132ad616dfdf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341013
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041957/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Budowa drogi gminnej wewnętrznej wraz z miejscami postojowymi z włączeniem do drogi powiatowej dz. nr geod. 289/37, 289/4, 289/23, 235 obr. Dolice, gm. Dolice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00234042
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie robót budowlanych zadania inwestycyjnego pn. „Budowa drogi gminnej wewnętrznej wraz z miejscami postojowymi z włączeniem do drogi powiatowej dz. nr geod. 289/37, 289/4, 289/23, 235 obr. Dolice, gm. Dolice”
Całkowita długość budowanej drogi gminnej wynosi 91,00 m.
Droga składa się z 3 odcinków oznaczonych:
a. Odcinek A – B
- jezdnia drogi prostopadłej o długości 13,00 m i szer. jezdni z kostki 5,00 m,
- łuki wyokrąglające na skrzyżowaniu zwykłym z drogą powiatową o promieniu 6-10 m,
- przy wlocie zlokalizowano zjazd indywidualny do posesji dostosowanego do bramy
wjazdowej szer. 4,10 m.
b. Odcinek B – C
- jezdnia drogi równoległej do drogi powiatowej o długości 65,05 m i szer. jezdni z kostki
5,00 m,
- łuki wyokrąglające na połączeniu z parkingiem o promieniu 3-4 m (początek),
- łuki wyokrąglające na połączeniu z parkingiem o promieniu 2,5-3 m (koniec).
- parking lewostronny składający się z 16 stanowisk zwykłych o wym. 2,5x5,0 m i dwóch
stanowisk dla osób niepełnosprawnych o wym. 3,6x5,0 m,
- parking prawostronny składający się z 24 stanowisk zwykłych o wym. 2,5x5,0 m, jednego
o wym. 2,8x5,0 m i dwóch stanowisk dla osób niepełnosprawnych o wym. 3,6x5,0 m,
c. Odcinek C – D
- jezdnia drogi prostopadłej o długości 12,95 m i szer. jezdni z kostki 5,00 m,
- łuki wyokrąglające na skrzyżowaniu zwykłym z drogą powiatową o promieniu 6-10 m.
d. Odcinek drogi powiatowej między skrzyżowaniami został wyposażony w pobocze
umocnione kruszywem szer. 1,00 m.
Szczegółowy zakres zamówienia określa SWZ i załączniki do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 257216,37 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 340145,43 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 257216,37 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOM-BRUK Piotr Tomasiak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5941410448
7.3.4) Miejscowość: Pakość
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 257216,37 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni
| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |