Dostawa, konfiguracja i uruchomienie urządzeń klasy UTM przeznaczonych dla jednostek Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie.
Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00341023
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00341023/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-14 10:56
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa762162-f70b-4eab-a51b-b1b3051a7b69
- Identyfikator
- 5213319840
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341023 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, konfiguracja i uruchomienie urządzeń klasy UTM przeznaczonych dla jednostek Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006742820
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czereśniowa 98
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-456
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: (22) 571-61-00
1.5.8.) Numer faksu: (22) 571-61-01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@modr.mazowsze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.modr.mazowsze.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://modr-mazowsze.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Prowadzenie doradztwa rolniczego obejmującego działania w zakresie rolnictwa, rozwoju wsi, rynków rolnych oraz wiejskiego gospodarstwa domowego.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, konfiguracja i uruchomienie urządzeń klasy UTM przeznaczonych dla jednostek Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa762162-f70b-4eab-a51b-b1b3051a7b69
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341023
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00095765/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 Dostawa, konfiguracja i uruchomienie urządzeń klasy UTM.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00245210
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAG.260.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 331138,92 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, konfiguracja i uruchomienie 37 urządzeń klasy UTM przeznaczonych dla jednostek Zamawiającego, w tym dla: a) 31 Powiatowych Zespołów Doradztwa Rolniczego (2-12 użytkowników), b) 6 oddziałów (20-60 użytkowników). Główne cele wdrożenia to zestawienie stabilnych tuneli IPsec z Centralą (klaster HA Fortigate 80F), pełna ochrona UTM oraz skonfigurowanie QOS. Wszystkie 37 urządzeń muszą być jednego producenta i modelu - parametry minimalne określono z uwzględnieniem wymagań największych lokalizacji (oddziały, 20-60 użytkowników, łącza do 100 Mbps). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 249009,81 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 360390,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 249009,81 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ricoh Polska Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5210125578
7.3.3) Ulica: Żwirki i Wigury 18A
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-092
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 249009,81 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |