„Budowa reprezentacyjnej części ogrodzenia cmentarza komunalnego w Bisztynku – etap I” w formule „zaprojektuj i wybuduj”

GMINA BISZTYNEK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00341028
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00341028/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-14 10:57
Lokalizacja
Bisztynek, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3b9fa07f-2dba-43eb-96a4-c3e344564d06
Identyfikator
7431976353
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWznoszenie ogrodzeńUsługi projektowania architektonicznegoPrzygotowanie terenu pod budowęUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychNadzór nad projektem i dokumentacjąPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówKalkulacja kosztów, monitoring kosztówUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweUsługi zarządzania projektem budowlanymRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty elewacyjneRoboty renowacyjneFundamentowanieZbrojenieBetonowanieRoboty muroweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341028 z dnia 2026-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa reprezentacyjnej części ogrodzenia cmentarza komunalnego w Bisztynku – etap I” w formule „zaprojektuj i wybuduj”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BISZTYNEK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743597

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 2

1.5.2.) Miejscowość: Bisztynek

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-230

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@bisztynek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bisztynek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1330410

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa reprezentacyjnej części ogrodzenia cmentarza komunalnego w Bisztynku – etap I” w formule „zaprojektuj i wybuduj”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b9fa07f-2dba-43eb-96a4-c3e344564d06

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341028

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044128/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa reprezent. części ogrodzenia cmentarza komunalnego w Bisztynku-etap I (2024-2026)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00299693

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 387804,88 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 210569,11 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego „Budowa reprezentacyjnej części ogrodzenia cmentarza komunalnego w Bisztynku – etap I” w formule „zaprojektuj i wybuduj” polegającego na opracowaniu kompletnej dokumentacji projektowej oraz wykonaniu na jej podstawie robót budowlanych.
2. Zakres inwestycji obejmuje wykonanie reprezentacyjnego ogrodzenia cmentarza od strony ul. Wojska Polskiego na dz. ew. nr 163 i nr 164 obręb 2 miasta Bisztynek. Łączna długość planowanego ogrodzenia wynosi około 300 mb - zakres obejmuje odcinki oznaczone w PFU jako: A-B-C oraz C-D. Cmentarz jest wpisany do rejestru zabytków i podlega ochronie konserwatorskiej, dlatego przy realizacji inwestycji należy uwzględnić zalecenia W-MWKZ, które stanowią załącznik nr 10 do SWZ.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (dalej PFU) i w załącznikach do ww. PFU, który stanowi załącznik Nr 9 do SWZ, a także w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej PPU) i załącznikach do PPU, które stanowią załącznik Nr 6 do SWZ.
4. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia na podstawie: PFU wraz z załącznikami, zaleceniami W-MWKZ, SWZ wraz z załącznikami, pytaniami i odpowiedziami udzielonymi w trakcie procedury o udzielenie zamówienia publicznego, a także obowiązującymi przepisami szczegółowymi i sztuką budowlaną.
5. Przedmiot zamówienia obejmuje wyłącznie ETAP I inwestycji określony w Programie Funkcjonalno-Użytkowym. ETAP II nie stanowi przedmiotu niniejszego postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71541000-2 - Usługi zarządzania projektem budowlanym

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45453100-8 - Roboty renowacyjne

45262210-6 - Fundamentowanie

45262310-7 - Zbrojenie

45262300-4 - Betonowanie

45262520-2 - Roboty murowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ w przedmiotowym postępowania nie wpłynęła żadna oferta.
2026-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane