Wykonanie prac remontowych trzonów i przewodów kominowych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym, położonym w Jarosławiu przy ul. Słowackiego 11
Jarosławskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00341043
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00341043/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-14 11:00
- Lokalizacja
- Jarosław, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d72eff15-b475-4be5-9268-8323f7ef31b9
- Identyfikator
- 7922297213
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341043 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac remontowych trzonów i przewodów kominowych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym, położonym w Jarosławiu przy ul. Słowackiego 11
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Jarosławskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
1.3.) Oddział zamawiającego: JPK Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366544140
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Przemyska 15
1.5.2.) Miejscowość: Jarosław
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-500
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 661127905
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@jpkjaroslaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jpkjaroslaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d72eff15-b475-4be5-9268-8323f7ef31b91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac remontowych trzonów i przewodów kominowych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym, położonym w Jarosławiu przy ul. Słowackiego 112.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d72eff15-b475-4be5-9268-8323f7ef31b9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341043
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00397532
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP – JPK 26.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie prac remontowych trzonów i przewodów kominowych w budynku mieszkalnym
wielorodzinnym, położonym w Jarosławiu przy ul. Słowackiego 11, obejmujących w szczególności:
1) Przemurowanie kominów powyżej dachu z cegły o objętości do 0,5 m3 - w ilości 1,06 m3
2) Przemurowanie kominów powyżej dachu z cegły o objętości ponad 0,5 m3 - w ilości 5,51 m3
3) Odizolowanie przylegających elementów drewnianych konstrukcji dachowej od kominów
4) Wymiana drzwiczek kominowych (rewizyjnych) na strychu i na klatce schodowej - w ilości 28 szt.
5) Wykonanie dodatkowego przewodu kominowego na podłączenie piecyka gazowego, przepływowego z mieszkania nr 13
w ilości 9,90 mb
6) Podłączenie gazowego kotła CO w mieszkaniu nr 16 do istniejącego przewodu kominowego
7) Udrożnić (zagruzowany na wysokości IIp) wentylacyjny przewód kominowy z kuchni mieszkania nr 10
8) Podwyższenie nasady deflektorowej na przewodzie kominowym, spalinowym do wysokości 50 cm w mieszkaniu nr 9
9) W mieszkaniu nr 12 zamurować wlot po zlikwidowanym piecyku grzewczym na paliwo stałe
10) Wykonanie dodatkowego przewodu kominowego, spalinowego, koncentrycznego na ścianie zewnętrznej budynku na
podłączenie gazowego kondensacyjnego kotła CO w mieszkaniu nr 15
11) Montaż wkładów kwasoodpornych w istniejących przewodach kominowych dymowych i spalinowych – w ilości 253,80
mb
12) Uszczelnienie przewodów wentylacyjnych w niezbędnym zakresie
13) Montaż nasad kominowych typu „H” na przewodach wentylacyjnych – w ilości 45 szt.
14) Montaż nasad kominowych kwasoodpornych typu „CAGI” na przewodach spalinowych oraz z rur żaroodpornych
nieprzekraczających wysokości 50 cm na przewodach dymowych – w ilości 14 szt.
15) Demontaż i ponowny montaż dachu w obrębie kominów w zakresie niezbędnym do wykonania ww prac
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 246876,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 246876,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 246876,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Budowlane 'ROMEX"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7921342897
7.3.3) Ulica: Dojazdowa
7.3.4) Miejscowość: Jarosław
7.3.5) Kod pocztowy: 37-500
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 246876,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |