„Budowa ogrodzenia cmentarza komunalnego w Bisztynku – kontynuacja prac – etap II” w formule „zaprojektuj i wybuduj”
GMINA BISZTYNEK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00341052
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00341052/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-14 11:02
- Lokalizacja
- Bisztynek, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a781f51f-f3fd-4396-8053-9f3b50c76763
- Identyfikator
- 7431976353
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341052 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa ogrodzenia cmentarza komunalnego w Bisztynku – kontynuacja prac – etap II” w formule „zaprojektuj i wybuduj”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BISZTYNEK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743597
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 2
1.5.2.) Miejscowość: Bisztynek
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-230
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@bisztynek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bisztynek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13305091.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa ogrodzenia cmentarza komunalnego w Bisztynku – kontynuacja prac – etap II” w formule „zaprojektuj i wybuduj”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a781f51f-f3fd-4396-8053-9f3b50c76763
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341052
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044128/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa ogrodzenia cmentarza komunalnego w Bisztynku-kontynuacja prac-etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00299780
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.14.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 387804,88 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 177235,77 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego „Budowa ogrodzenia cmentarza komunalnego w Bisztynku – kontynuacja prac – etap II”w formule „zaprojektuj i wybuduj” polegającego na opracowaniu kompletnej dokumentacji projektowej oraz wykonaniu na jej podstawie robót budowlanych.
2. Zakres inwestycji obejmuje kontynuację budowy ogrodzenia cmentarza i wykonanie ogrodzenia wzdłuż pozostałych granic cmentarza przy ul. Wojska Polskiego na dz. ew. nr 163 i nr 164 obręb 2 miasta Bisztynek. Łączna długość planowanego ogrodzenia wynosi około 311 mb. - zakres obejmuje odcinki oznaczone w PFU jako: D-E-F-G-H-A. Cmentarz jest wpisany do rejestru zabytków i podlega ochronie konserwatorskiej, dlatego przy realizacji inwestycji należy uwzględnić zalecenia W-MWKZ, które stanowią załącznik nr 10 do SWZ.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (dalej PFU) i w załącznikach do ww. PFU, który stanowi załącznik Nr 9 do SWZ, a także w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej PPU) i załącznikach do PPU, które stanowią załącznik Nr 6 do SWZ.
4. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia na podstawie: PFU wraz z załącznikami, zaleceniami W-MWKZ, SWZ wraz z załącznikami, pytaniami i odpowiedziami udzielonymi w trakcie procedury o udzielenie zamówienia publicznego, a także obowiązującymi przepisami szczegółowymi i sztuką budowlaną.
5. Przedmiot zamówienia obejmuje wyłącznie ETAP II inwestycji określony w Programie Funkcjonalno-Użytkowym. ETAP I nie stanowi przedmiotu niniejszego postępowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów
71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
71541000-2 - Usługi zarządzania projektem budowlanym
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45453100-8 - Roboty renowacyjne
45262210-6 - Fundamentowanie
45262310-7 - Zbrojenie
45262300-4 - Betonowanie
45262520-2 - Roboty murowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ w przedmiotowym postępowania nie wpłynęła żadna oferta| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |