Prace remontowe na oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej przy ul. Batorego 4 w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności: Inwestycja D 1.1.1

Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00341063
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00341063/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-14 11:04
Lokalizacja
Wałbrzych, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-14f02790-1322-4030-aa4d-786a7815814f
Identyfikator
8862385315
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

1. Dominik – Bud Bartosz Artur DominikŚwiebodzice, PL · lot 0
184 950 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341063 z dnia 2026-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowe na oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej przy ul. Batorego 4 w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności: Inwestycja D 1.1.1

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890047446

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sokołowskiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-309

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: andrzej.nowinski@zdrowie.walbrzych.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zdrowie.walbrzych.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1294898

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace remontowe na oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej przy ul. Batorego 4 w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności: Inwestycja D 1.1.1

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-14f02790-1322-4030-aa4d-786a7815814f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341063

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00119199/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Prace remontowe na oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej przy ul. Batorego 4

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

w ramach projektu "Podniesienie jakości i dostępności do świadczeń kardiologicznych w Specjalistycznym Szpitalu im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu poprzez zakup sprzętu medycznego oraz prace budowlano-remontowe".

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00207135

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Zp/29/TP/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 150000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Prace remontowe na oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej przy ul. Batorego 4 w ramach Kra-jowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności: Inwestycja D 1.1.1 Rozwój i moderniza-cja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK II i OK III w ramach projektu "Pod-niesienie jakości i dostępności do świadczeń kardiologicznych w Specjalistycznym Szpitalu im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu poprzez zakup sprzętu medycznego oraz prace budowlano-remontowe".
Przedmiotem zamówienia są roboty:
1. Wydzielenie Sali chorych powierzchni na węzeł sanitarny.
2. Przeniesienie poradni WZW i HIV z terenu przychodni rehabilitacji wraz z powiększeniem ciągu komunikacyjnego poradni, tj. adaptacja pomieszczeń na potrzeby Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej po przeniesieniu poradni WZW i HIV z terenu przychodni rehabilitacji wraz z powiększeniem ciągu komunikacyjnego poradni.

Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zostały szczegółowo określone w załącznikach do Specyfikacji Warunków Zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 184950,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 184950,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 184950,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1. Dominik – Bud Bartosz Artur Dominik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8842640000

7.3.4) Miejscowość: Świebodzice

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 184950,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

2026-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane