Budowa trzech składów drewna w ciągu drogi leśnej w Leśnictwie Jabłonica
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dynów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00341112
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00341112/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-14 11:12
- Lokalizacja
- Dynów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0812689e-1562-43b4-bf1d-212d1a14c65c
- Identyfikator
- 650016360
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341112 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa trzech składów drewna w ciągu drogi leśnej w Leśnictwie Jabłonica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dynów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650016360
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jaklów 2
1.5.2.) Miejscowość: Dynów
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-065
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dynow@krosno.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dynow.krosno.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13033091.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa trzech składów drewna w ciągu drogi leśnej w Leśnictwie Jabłonica2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0812689e-1562-43b4-bf1d-212d1a14c65c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341112
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00494292/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa trzech składów drewna w ciągu drogi leśnej w Leśnictwie Jabłonica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00230817
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 544632,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa 3 składów drewna o nawierzchni z kruszywa łamanego przy istniejącej drodze leśnej Jabłonica Las.
Zakres budowy składów obejmuje:
- roboty ziemne na składach drewna i w rowach odwadniających
- montaż przepustów na zjazdach na szlaki zrywkowe
- wykonanie nawierzchni z kruszywa łamanego na powierzchni składów o łącznej powierzchni 7 047 m2
- wykonanie nawierzchni z płyt drogowych na zjazdach na szlaki zrywkowe
- wykonanie umocnień dna i skarp rowów elementami betonowymi prefabrykowanymi
Szczegółowo zakres przedmiotu zamówienia określa: STWiOR, dokumentacja projektowa i przedmiar robót.
Lokalizacja:
Województwo: podkarpackie, powiat: brzozowski, gmina Dydnia,
1) Skład drewna nr1 – na działce Nr 198 i Nr 199 w m. Jabłonica Ruska
2) Skład drewna nr2 – na działce Nr 195, Nr 197 w m. Jabłonica Ruska
3) Skład drewna nr3 – na działce Nr 195, Nr 196, Nr 197 w m. Jabłonica Ruska; Nr 30/1 w m. Hroszówka; Nr 112/1 w m. Wołodź
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 488097,08 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 659518,14 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 488097,08 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo Usługowa Dawid Kaseja
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6861589150
7.3.3) Ulica: Niebocko 208
7.3.4) Miejscowość: Grabownica
7.3.5) Kod pocztowy: 36-207
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 488097,08 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |