PRZYGOTOWANIE I DOSTARCZANIE POSIŁKÓW DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. KARDYNAŁA BOLESŁAWA KOMINKA W KĄTACH WROCŁAWSKICH W 2026 r.
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach Wrocławskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00341133
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00341133/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-14 11:17
- Lokalizacja
- Kąty Wrocławskie, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c7a4f4ed-6dbb-436c-8e11-3e0a8ac9b91c
- Identyfikator
- 8961221723
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341133 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
PRZYGOTOWANIE I DOSTARCZANIE POSIŁKÓW DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. KARDYNAŁA BOLESŁAWA KOMINKA W KĄTACH WROCŁAWSKICH W 2026 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach Wrocławskich
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000261858
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1 Maja 59
1.5.2.) Miejscowość: Kąty Wrocławskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-080
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spkwroc@poczta.onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp1katy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c7a4f4ed-6dbb-436c-8e11-3e0a8ac9b91c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZYGOTOWANIE I DOSTARCZANIE POSIŁKÓW DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. KARDYNAŁA BOLESŁAWA KOMINKA W KĄTACH WROCŁAWSKICH W 2026 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7a4f4ed-6dbb-436c-8e11-3e0a8ac9b91c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341133
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00090393/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Przygotowanie usług cateringowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00148705
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i dostarczanie posiłków – obiad, tj. drugie danie z napojem, dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach Wrocławskich przy ul. 1 Maja 59 w liczbie 170 szt. dziennie w okresie do 31.12.2026 r. od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem okresu przerw świątecznych, ferii zimowych i letnich, dni ustawowo wolnych od zajęć lekcyjnych oraz dni zajęć opiekuńczych. Szacunkowa liczba dni wynosi 141.
Podane liczby obiadów mają charakter szacunkowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania bądź zwiększenia liczby wskazanych obiadów. Liczba może ulec zmianie
w zależności od potrzeb Zamawiającego. Zamawiający gwarantuje odbiór posiłków na poziomie 20 % z zakładanej liczby obiadów (170 szt.). Szczegółowy opis zawiera SWZ oraz załączniki do niej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia jest niższa od najkorzystniejszej oferty| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |