PRZYGOTOWANIE I DOSTARCZANIE POSIŁKÓW DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. KARDYNAŁA BOLESŁAWA KOMINKA W KĄTACH WROCŁAWSKICH W 2026 r.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach Wrocławskich

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00341144
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00341144/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-14 11:19
Lokalizacja
Kąty Wrocławskie, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3ace3acd-f6de-427d-abb0-7194e1874ee5
Identyfikator
8961221723
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dostarczania posiłków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341144 z dnia 2026-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
PRZYGOTOWANIE I DOSTARCZANIE POSIŁKÓW DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. KARDYNAŁA BOLESŁAWA KOMINKA W KĄTACH WROCŁAWSKICH W 2026 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach Wrocławskich

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000261858

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1 Maja 59

1.5.2.) Miejscowość: Kąty Wrocławskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-080

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spkwroc@poczta.onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp1katy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3ace3acd-f6de-427d-abb0-7194e1874ee5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZYGOTOWANIE I DOSTARCZANIE POSIŁKÓW DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. KARDYNAŁA BOLESŁAWA KOMINKA W KĄTACH WROCŁAWSKICH W 2026 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ace3acd-f6de-427d-abb0-7194e1874ee5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341144

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00090393/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Przygotowanie usług cateringowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00225508

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i dostarczanie posiłków – obiad, tj. drugie danie z napojem, dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach Wrocławskich przy ul. 1 Maja 59 w liczbie 180 szt dziennie w okresie do 31.12.2026 r. w dni od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem okresu przerw świątecznych, ferii zimowych i letnich, dni ustawowo wolnych od zajęć lekcyjnych oraz dni zajęć opiekuńczych.
2. Liczba dzieci i liczba posiłków są liczbami szacunkowymi i jako takie nie mogą stanowić podstawy do wnoszenia przez Wykonawcę jakichkolwiek roszczeń co do liczby faktycznie zamówionych posiłków w toku realizacji umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania bądź zwiększenia liczby wskazanych obiadów. Liczba może ulec zmianie w zależności od zainteresowania rodziców zakupem obiadów dla dzieci. Zamawiający gwarantuje odbiór posiłków na poziomie 40 %.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu.
2026-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi