Dostawy profesjonalnych środków dezynfekcyjnych

"UZDROWISKO KOŁOBRZEG" S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00341162
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00341162/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-14 11:22
Lokalizacja
Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2343085e-801d-420a-b25b-c857ecd29782
Identyfikator
6710101676
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

Wykonawcy

1 przyznane

SUMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKoszalin, PL · lot 0
191 662,53 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341162 z dnia 2026-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy profesjonalnych środków dezynfekcyjnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "UZDROWISKO KOŁOBRZEG" S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288171

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: KSIĘDZA PIOTRA ŚCIEGIENNEGO 1

1.5.2.) Miejscowość: Kołobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-100

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: +48943548802

1.5.8.) Numer faksu: +48943522516

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.zasada@uzdrowisko.kolobrzeg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uzdrowisko.kolobrzeg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2343085e-801d-420a-b25b-c857ecd29782

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy profesjonalnych środków dezynfekcyjnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2343085e-801d-420a-b25b-c857ecd29782

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341162

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00574186/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.11 Dostawa profesjonalnych środków dezynfekcyjnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00243487

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPZ.271.15.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa profesjonalnych środków dezynfekcyjnych do stosowania w gabinetach medycznych oddziałów sanatoryjnych i w gabinetach baz zabiegowych w obiektach „Uzdrowisko Kołobrzeg” S.A. w Kołobrzegu zgodnie z załącznikiem nr 1.
3. Dostarczane środki dezynfekcyjne są transportem wykonawcy.
4. Dostawy według zapotrzebowań miesięcznych,
5. Dostawy na koszt dostawcy we wskazane miejsce,
6. Płatność przelewem 30 dni od wystawienia faktury
7. Wszystkie oferowane preparaty muszą być przeznaczone do zastosowania w obszarze medycznym, tj. w gabinetach lekarskich, pomieszczeniach zabiegowych pielęgniarskich, izolatkach, w gabinetach baz zabiegowych.

8. Oferowane środki dezynfekcyjne powinny:
a) spełniać wymagania określone przepisami prawa,
b) posiadać wysoką jakość i spełniać funkcję do jakiej zostały przeznaczone,
c) być zarejestrowanymi wyrobami medycznymi o szerokim spektrum działania
c) posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 12 miesięcy, licząc od daty dostawy,
d) nie posiadać właściwości mutagennych i rakotwórczych,
e) nie powinny niszczyć powierzchni na które będą nanoszone.
f) dopuszczenie do obrotu
g) potwierdzenie o spełnieniu norm EN
h) potwierdzenie przeprowadzenia badań preparatów dezynfekcyjnych przez PZH

9. Dostarczane środki dezynfekcyjne powinny być przeznaczone tylko i wyłącznie do stosowania w obszarze medycznym; w gabinetach lekarskich, pomieszczeniach zabiegowych pielęgniarskich, izolatkach, w gabinetach baz zabiegowych.
10. Środki powinny posiadać aktualne Karty charakterystyki, dopuszczenia do obrotu, stosowne pozwolenia, badania itp.
11.Wszelkie zmiany w dokumentacji dostarczanego środka dezynfekcyjnego dotyczące: wycofania, ograniczenia używania/stosowania, istotnej zmiany wyników badań klinicznych, itp. należy niezwłocznie dostarczyć odbiorcy.
12. Należy dostarczyć odbiorcy bezpłatnie spryskiwacze, miarki/ pompki/ dozujące, kraniki do przelewania preparatów itp.
13. Środki dostarczane mają być na koszt Dostawcy w oryginalnych opakowaniach, bez uszkodzeń, zapakowane w sposób zabezpieczający je przed uszkodzeniem.
14. Zastrzega się dostawy innych środków (zamienników) niż wykazane w ofercie
15.W przypadku braku dostępności środka tylko po uzgodnieniu i za zgodą odbiorcy możliwe jest dostarczenie środka dezynfekcyjnego o identycznych właściwościach i identycznym spektrum działania oraz w cenie jak środek wykazany w ofercie.
16. Dostawy mają być realizowane sukcesywnie partiami zgodnie z zamówieniami częściowymi określającymi ilość i rodzaj środków dezynfekcyjnych .
17. Dostawca jest zobowiązany dostarczać preparaty do poszczególnych obiektów pod wskazany adres
18. Realizacja zamówienia w czasie nie dłuższym niż 36 godzin licząc od chwili złożenia zamówienia , wyłączając dni wolne od pracy tj. soboty, niedziele i święta.
19.Dostawca będzie przyjmował zlecenia na dostawy określonych środków od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 13.00, telefonicznie, e-mailem lub faksem.
20.Dostawca zobowiązany jest do odbioru na własny koszt opakowań po dostarczanych preparatach dezynfekcyjnych.
21.Dostawca zobowiązany jest do przeprowadzenia szkolenia dla pracowników odbiorcy użytkujących środki w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy przy użyciu dostarczanych środków dezynfekcyjnych.

22. W dniu pierwszej dostawy wykonawca zobowiązany jest dostarczyć bezpłatnie spryskiwacze, miarki/ pompki/ dozujące, kraniki do przelewania preparatów.

23. Środki dostarczane muszą być na koszt dostawcy w oryginalnych opakowaniach, bez uszkodzeń. Nie dopuszcza się etykiet zastępczych. Na opakowaniu musi być widoczna:
 nazwa produktu, data ważności, numer partii, ilość/masa opakowania, producent, środki bezpieczeństwa pracy,
 napisy na opakowaniach zbiorczych i jednostkowych muszą posiadać etykiety w języku polskim.

24. Dostawca zobowiązuje się do odbioru opakowań po dostarczanych środkach dezynfekcyjnych.
25. Zamawiający wymaga realizacji zamówienia w czasie nie dłuższym niż 36 godzin licząc od momentu złożenia zamówienia, wyłączając dni wolne od pracy (sobota, niedziela, święta).
26. Dostawca jest zobowiązany dostarczać preparaty do poszczególnych obiektów Uzdrowiska pod wskazany adres.
27. Dostarczane środki muszą być opakowane w sposób zabezpieczający je przed uszkodzeniem
28. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości nabywanych na podstawie niniejszej umowy pozycji asortymentowych, wymienionych w ofercie, zależnie od aktualnych potrzeb Zamawiającego.
29. Zmniejszenie ilości nabywanego przedmiotu umowy (np. spowodowane mniejszym zużyciem) nie będzie skutkowało dla Zamawiającego żadnymi konsekwencjami prawno- finansowymi.
30. . Dostawca zobowiązany jest do dostarczenia zamówionego środka dezynfekcyjnego wykazanego w załączniku do oferty.
31. W przypadku braku dostępności środka wykazanego w Umowie Dostawca po uzgodnieniu i za zgoda zamawiającego zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu środek dezynfekcyjny o identycznych właściwościach i identycznym spektrum działania oraz w cenie środka wykazanego w umowie.
32. Dostawca zobowiązany jest do zabezpieczenia Zamawiającego w środki dezynfekcyjne zgodnie z Umową .
33. W przypadku niewywiązania się z warunków umowy Zamawiający dokona zakupu środków od innego Dostawcy obciążając kosztami wskazanego w umowie .
34. Zamawiający zastrzega sobie dostawy innych środkow niż wykazane w zalączniku do umowy.
35. Dostawca przeprowadzi szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy przy użyciu dostarczanych środków dezynfekcyjnych dla pracowników Uzdrowiska Kołobrzeg S.A. użytkujących środki.
36. Dostawy realizowane będą sukcesywnie partiami zgodnie z zamówieniami częściowymi określającymi rodzaj i ilość środków dezynfekcyjnych przez upoważnione osoby.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 191662,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 191662,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 191662,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SUMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369171879

7.3.3) Ulica: ul. Morska 44

7.3.4) Miejscowość: Koszalin

7.3.5) Kod pocztowy: 75-225

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 191662,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy