„Doposażenie pracowni informatycznych w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Sieradzu - etap I”

POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W SIERADZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00341204
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00341204/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-14 11:30
Lokalizacja
Sieradz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4a851bb6-604c-409a-9c6f-34c81ccd5eeb
Identyfikator
8271456035
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Drukarki i ploteryUrządzenia do przechowywania i odczytu danychNośniki do przechowywaniaUrządzenia siecioweMeble komputeroweUrządzenia komputeroweKomputer tabletKomputer biurkowyMonitory ekranoweKlawiatury komputeroweSprzęt dydaktycznyPakiety oprogramowania i systemy informatyczneSystemy operacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

INVAR PC MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSieradz, PL · lot 1
329 260 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341204 z dnia 2026-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Doposażenie pracowni informatycznych w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Sieradzu - etap I”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W SIERADZU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000188564

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 5

1.5.2.) Miejscowość: Sieradz

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 438271785

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mechaniksieradz.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mechaniksieradz.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4a851bb6-604c-409a-9c6f-34c81ccd5eeb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Doposażenie pracowni informatycznych w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Sieradzu - etap I”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a851bb6-604c-409a-9c6f-34c81ccd5eeb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341204

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055243/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Doposażenie pracowni informatycznych w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Sieradzu - etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt FELD.08.08-IZ.00-0031/24-00 pn. „Absolwent Mechanika = wykwalifikowany Pracownik”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00278314

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Znak sprawy: PZS nr 1.261.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 321196,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I: „Doposażenie pracowni lokalnych sieci komputerowych dla kierunku technik informatyk”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30232100-5 - Drukarki i plotery

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

30234000-8 - Nośniki do przechowywania

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

39134000-0 - Meble komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 52248 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: „Doposażenie pracowni aplikacji i stron internetowych oraz eksploatacji urządzeń techniki komputerowej”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30213200-7 - Komputer tablet

30213300-8 - Komputer biurkowy

30231300-0 - Monitory ekranowe

30237460-1 - Klawiatury komputerowe

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

48620000-0 - Systemy operacyjne

4.5.5.) Wartość części: 342823,9 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postepowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 329260 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 473703,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 329260 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Invar PC Media Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 272314331

7.3.3) Ulica: Aleja Pokoju 11C

7.3.4) Miejscowość: Sieradz

7.3.5) Kod pocztowy: 98-200

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 329260 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2026-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy