„Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa budynku MARINY wraz ze zmianą sposobu użytkowania”.
Miasto Tarnobrzeg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00521238
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00521238/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-30 08:57
- Lokalizacja
- Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d4d0456d-2e32-4ef1-8146-70deabc2e6c8
- Identyfikator
- 8672079199
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00521238 z dnia 2024-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa budynku MARINY wraz ze zmianą sposobu użytkowania”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Tarnobrzeg
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409092
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 32
1.5.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.tarnobrzeg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.tarnobrzeg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d4d0456d-2e32-4ef1-8146-70deabc2e6c81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa budynku MARINY wraz ze zmianą sposobu użytkowania”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4d0456d-2e32-4ef1-8146-70deabc2e6c8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00521238
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039091/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.15 „Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa budynku MARINY wraz ze zmianą sposobu użytkowania”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00405361
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP-I.271.21.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4) Zakres prac zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa budynku MARINY wraz ze zmianą sposobu użytkowania”, tj.: zadanie przewiduje remont i przebudowę budynku MARINY uwzględniający remont budynku wraz z:
A. Wykonaniem izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentów, odwodnienia linowego wzdłuż ścian, izolacji tarasów.
B. Dostosowaniem zaplecza kuchennego do obowiązujących przepisów dotyczących instalacji.
C. Wykonaniem przebudowy pomieszczeń pierwszego piętra oraz poddasza budynku na pokoje hotelowe wraz z łazienkami.
D. Wykonaniem ekspertyzy technicznej wraz ze wzmocnieniem stropu mającym na celu dostosowanie poddasza do użytkowania na cele hotelowe.
E. Wykonaniem analizy przeciwpożarowej wraz z ewentualną ekspertyzą i uzgodnieniami.
F. Wykonaniem instalacji turbin wiatrowych oraz instalacji fotowoltaicznej.
G. Wykonaniem pompy ciepła.
H. Wykonaniem instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji.
I. Dostosowaniem budynku do przepisów p.poż.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 147600 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 168510 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 147600 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PW-Inwest Obsługa Inwestycji Wojciech Płeszka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 389874944
7.3.3) Ulica: os. Na Stoku 50/19
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-437
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 147600 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni
| 2024-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |