Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę dróg w Gminie Dobrzyniewo Duże

Gmina Dobrzyniewo Duże

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00341234
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00341234/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-14 11:36
Lokalizacja
Dobrzyniewo Duże, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-26491245-6206-4334-8f98-782430c60fd5
Identyfikator
9661844107
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341234 z dnia 2026-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę dróg w Gminie Dobrzyniewo Duże

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dobrzyniewo Duże

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659250

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dobrzyniewo Duże, ul.Białostocka, 25

1.5.2.) Miejscowość: Dobrzyniewo Duże

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-002

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.bielaga@dobrzyniewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dobrzyniewo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/dobrzyniewo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę dróg w Gminie Dobrzyniewo Duże

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26491245-6206-4334-8f98-782430c60fd5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341234

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00049581/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Wykonanie dokumentacji projektowej na budowę dróg gminnych w Gminie Dobrzyniewo Duże

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00240687

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIR.271.33.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 - Wykonanie dokumentacji technicznej przebudowy drogi gminnej w m. Krynice (gm. Dobrzyniewo Duże) o długości ok. 0,420 km. Inwestycja obejmuje działkę numer 207, obręb Krynice gm. Dobrzyniewo Duże. Zamierzenie polegające na wykonaniu nawierzchni z betonu asfaltowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.5.5.) Wartość części: 37825,21 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 - Wykonanie dokumentacji technicznej przebudowy drogi gminnej Nr 139514 B - ul. Chabrowa w m. Gniła (gm. Dobrzyniewo Duże) o długości około 2,024 km. Inwestycja obejmuje działki nr 363, 362, 353, 355 obręb Gniła gmina Dobrzyniewo Duże. Zamierzenie polegające na wykonaniu odwodnienia, wodociągu, kanalizacji sanitarnej, oświetlenia ulicznego, nawierzchni z betonu asfaltowego;

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.5.5.) Wartość części: 171626,02 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 - Wykonanie dokumentacji technicznej przebudowy z rozbudową drogi gminnej Kulikówka – Chraboły o długości około 0, 881 km. Inwestycja obejmuje działkę numer 815, 668/3, 819, 800, 818, 665/4, 744 obręb Krynice gm. Dobrzyniewo Duże. Zamierzenie polegające na wykonaniu nawierzchni z betonu asfaltowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.5.5.) Wartość części: 52520,33 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4 - Wykonanie dokumentacji technicznej przebudowy drogi gminnej Nr 105480 B - ul. Przytulna w m. Fasty (gm. Dobrzyniewo Duże) o długości około 0,175 km. Inwestycja obejmuje działkę nr 203/28, obręb Fasty gmina Dobrzyniewo Duże oraz przebudowy drogi gminnej Nr 105478 B - ul. Łąkowa w m. Fasty (gm. Dobrzyniewo Duże) o długości około 0,138 km. Inwestycja obejmuje działki nr 202/37,203/21, obręb Fasty gmina Dobrzyniewo Duże. Zamierzenie polegające na wykonaniu nawierzchni z kostki brukowej, kanalizacji deszczowej;

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 49390,25 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5 - Wykonanie dokumentacji technicznej przebudowy drogi gminnej w ul. Białostocka m. Fasty (gm. Dobrzyniewo Duże) o długości około 0,721 km. Inwestycja obejmuje działkę nr 330/3, 330/2, obręb Fasty gmina Dobrzyniewo Duże. Zamierzenie polegające na wykonaniu odwodnienia, chodnika i krawężnika z obu stron jezdni.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 41890,25 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 6 - Wykonanie dokumentacji technicznej przebudowy drogi w m. Dobrzyniewo Kościelne (gm. Dobrzyniewo Duże) z podziałem na etapy:
a) Etap 1 - droga o długości około 0,425 km. Inwestycja obejmuje działkę nr 79/4, 83, 84/2, 257, 81/4 obręb Dobrzyniewo Kościelne, gmina Dobrzyniewo Duże Zamierzenie polegające na wykonaniu oświetlenia ulicznego, nawierzchni z kostki brukowej;
b) Etap 2 - droga o długości około 0,450 km. Inwestycja obejmuje działkę nr 79/4, obręb Dobrzyniewo Kościelne, gmina Dobrzyniewo Duże (etap 2). Zamierzenie polegające na wykonaniu nawierzchni z kostki brukowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 79715,45 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

2026-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi