Zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Zamkowej

Gmina Miasto Golub-Dobrzyń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00341268
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00341268/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-14 11:41
Lokalizacja
Golub-Dobrzyń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6b4e46c5-b68d-4980-b8b5-25ed708e4930
Identyfikator
5030054345
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

Wykonawcy

1 przyznane

ROADBUD GP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSokołowo, Golub-Dobrzyń, PL · lot 0
941 403,18 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341268 z dnia 2026-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Zamkowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Golub-Dobrzyń

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118566

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac 1000-lecia 25

1.5.2.) Miejscowość: Golub-Dobrzyń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-400

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@golub-dobrzyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.golub-dobrzyn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1315412

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Zamkowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b4e46c5-b68d-4980-b8b5-25ed708e4930

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341268

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041082/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Zamkowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00257297

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu inwestycji pn.,, Zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Zamkowej". Zakres robót obejmuje:
- budowę boiska wielofunkcyjnego;
- budowę ogrodzeń wokół boisk w formie piłkochwytów;
- wykonanie utwardzeń z płyt betonowych;
- budowę siłowni zewnętrznej;
- budowę ogrodzenia panelowego wraz z bramą panelową o wym. 150/300 cm oddzielającego siłownię zewnętrzną od szkoły tak aby mogły z niej korzystać osoby z zewnątrz;
- demontaż 2 starych ogrodzeń (przy budynku szkoły podstawowej i budynku gospodarczym) oraz budowę 2 ogrodzeń panelowych wraz z 2 bramami panelowymi o wym. 150/300 cm;
- demontaż tablic edukacyjnych i przeniesienie ich na teren zielony poza projektowane utwardzenie;
- budowę małej architektury w formie ławek i śmietników;
- odprowadzenie wód opadowych do istniejącego przyłącza do sieci kanalizacji deszczowej;
- wykonanie kamer zewnętrznych;
- wykonanie zasilania przepompowni wód deszczowych.
Szczegółowe obowiązki Wykonawcy zostały określone w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 11 do niniejszej SWZ.
Przedmiary dołączone są wyłącznie pomocniczo w celu sporządzenia kalkulacji własnej. Wykonawca powinien pamiętać, bez względu na jakiekolwiek ograniczenia zasugerowane przez opis każdej pozycji i/lub wyjaśnienie, że cena przedstawiona w ofercie stanowi zapłatę za prace wykonane i zakończone pod każdym względem. Uważa się, że Wykonawca wziął pod uwagę wszystkie wymagania i zobowiązania bez względu na to czy zostały określone czy zasugerowane w przedmiarze. Wypełniony kosztorys ofertowy należy przedłożyć po podpisaniu umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 941403,18 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 988192,82 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 941403,18 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roadbud GP Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5030082637

7.3.3) Ulica: Chabrowa 40

7.3.4) Miejscowość: Sokołowo

7.3.5) Kod pocztowy: 87-400

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

roboty rozbiórkowe, roboty brukarskie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 941403,18 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane