Budowa boiska sportowego w miejscowości Bratoszów

Gmina Pieszyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00341482
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00341482/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-14 12:20
Lokalizacja
Pieszyce, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-956b90b9-d27e-41c8-803d-fefe88e50159
Identyfikator
8821006077
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR JARZĄBEKBrzeg, PL · lot 0
377 487,39 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341482 z dnia 2026-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska sportowego w miejscowości Bratoszów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pieszyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717846

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusz Kościuszki 2

1.5.2.) Miejscowość: Pieszyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-250

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@pieszyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pieszyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pieszyce

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa boiska sportowego w miejscowości Bratoszów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-956b90b9-d27e-41c8-803d-fefe88e50159

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341482

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00068346/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa boiska sportowego w miejscowości Bartoszów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

5) Zamówienie jest współfinasowane z Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267893

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WGPRiIT.271.0006.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 266987,07 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę boiska sportowego na działce nr 54/2 w miejscowości Bratoszów w zakresie obejmującym następujące elementy: wykonanie boiska sportowego o wymiarach 24.00x14.75m o nawierzchni z poliuretanu wraz z wyposażeniem (bramki, tablice, słupki, siatki); wykonanie utwardzonego dojścia do boiska o nawierzchni z kostki betonowej; montaż tablicy informacyjnej z regulaminem; wykonanie ogrodzonego o wysokości 4m boiska sportowego o wymiarach 24.00x14.75m za pomocą siatki stalowej i stalowych słupków; wykonanie utwardzonego dojścia o wymiarach 3.00x10.00m przed boiskiem; montaż 4 drewnianych ławek bez oparcia; montaż 5 stojaków na rowery; montaż ula edukacyjnego, montaż solarnej stacji ładowania rowerów wraz ze stacją serwisową, budka dla owadów kształt plaster miodu - 5 modułów
2. Zakres prac:
• roboty geodezyjne.
• korytowanie pod nawierzchnię z poliuretanu i kostki betonowej;
• ułożenie warstwy odsączającej gr. 25cm pod nawierzchnię z poliuretanu;
• ułożenie warstwy odsączającej o gr. 15cm pod nawierzchnię z kostki betonowej;
• ustawienie obrzeży betonowych pod wydzielenie nawierzchni boiska i nawierzchni dojścia do boiska;
• wykonanie płyty żelbetowej o gr. 15cm pod nawierzchnię z poliuretanu;
• ułożenie warstwy podbudowy z kruszywa łamanego pod nawierzchnię z kostki betonowej;
• ułożenie nawierzchni z kostki betonowej o gr. 8cm w kolorze szarym;
• ułożenie kolorowej nawierzchni z poliuretanu o gr. 18mm;
• malowanie kolorowych linii na nawierzchni poliuretanowej w celu wyznaczenia boiska do gry w siatkówkę, koszykówkę i piłkę nożną;
• ogrodzenie boiska za pomocą siatki stalowej i stalowych łupów o wysokości 4m;
• montaż stalowej furtki o szerokości 1.20m;
• montaż tablic do gry w koszykówkę wraz z siatkami łańcuchowymi – 2 szt.
• montaż aluminiowych bramek wraz z siatką – 2 szt.;
• montaż aluminiowych słupków do gry w siatkówkę wraz siatką – 2 szt.;
• montaż ławek z drewnianymi siedziskami bez oparć (nogi z kątowników stalowych) – 4 szt.;
• montaż stojaków na rowery – 5 szt
• montaż ula edukacyjnego – ul z daszkiem; wysokość z daszkiem: min. 74 cm max. 84, wymiary daszku: min. 57x57 cm max. 67x67 cm, wymiary ula: min. 48x48 cm max 58x58, wysokość bez daszku: min. 62 cm max 72. Wewnątrz min. 10 szt. ramek z tablicami o tematyce: pszczelarstwo anatomia pszczoły, budowa plastra miodu, budowa ula, ciekawostki z życia pszczół, jak powstaje miód, narzędzia pszczelarskie, drzewa nektarodajne i pyłkodajne, ochrona zapylaczy, ogród przyjazny pszczołom, cykl rozwojowy pszczoły. Każda z ramek o powierzchni min. 34x24 cm max 44x34 cm.
• montaż solarnej stacji ładowania rowerów wraz ze stacją serwisową - konstrukcja: stalowa malowana proszkowo lub ocynklowana, kolor: czarny lub biały mat lub odcienie szarości; panel min. 395 WPi max 415 WPi; bateria min. 80Ah 12V; przynajmniej dwa gniazda 230V; ładowarki USB do 4x3A.
Stacja solarna powinna posiadać dodatkowo podstawowe wyposażenie serwisowe, na które musi składać się oświetlenie LED, klucze imbusowe ,klucze TORX, wkrętak płaski, wkrętak krzyżowy PH2, klucz nastawny, multitool, łyżki do opon, wieszak serwisowy, kompresor, dopuszczalne dodatkowe elementy wyposażenia serwisowego lub możliwość jego montażu. Wymiary szerokość u podstawy: min. 55/60 max 65/75 cm; szerokość całkowita: min. 240/170 max. 260/200 cm; wysokość całkowita: max 350cm; Waga: max 350 kg
• budka dla owadów kształt plaster miodu - budka/domek dla owadów składający się z 5 modułów (pięciokątów) połączonych ze sobą i tworzących razem kształt kawałka plastra miodu; wymiary domku (wys. x szer. x dług.) min. 60,00 x 90 x 9 [cm] max. 80x120x15 [cm]
3. Uwagi ogólne:
1) Odpowiedzialność Wykonawcy z tytułu gwarancji oraz rękojmi za wady przedmiotu zamówienia zakończy się po upływie min. 36 miesięcy od dnia odbioru końcowego.
2) Na wykonawcy ciąży obowiązek uzyskania aktualnych pozwoleń, uzgodnień, warunków technicznych przyłączeń, decyzji administracyjnych i innych dokumentów, opracowań i itd., które są niezbędne do realizacji przedmiotu zamówienia wraz z kosztami ich uzyskania.
3) Wykonawca powinien we własnym zakresie przyjąć podstawy wyceny, tak aby zakres prac zawarty w wycenie – zapewniał wykonanie przedmiotu zamówienia w sposób określony w SWZ i załącznikach, o których mowa w pkt 4.
4) Zamawiający w postępowaniu przetargowym jako formę wynagrodzenia przyjął wynagrodzenie ryczałtowe. Przedmiary Robót stanowią jedynie materiał pomocniczy i nie stanowią podstawy określenia zakresu przedmiot zamówienia. Przedmiar Robót powinien być odczytywany w powiązaniu z SWZ w tym Dokumentacji Projektowej i Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót. Uważa się, że Wykonawca dokładnie zapoznał się ze szczegółowym opisem robót, które należy wykonać i sposobem ich wykonania.
5) Zamówienie jest współfinasowane z Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 377796,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 583000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 377796,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Tak

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PLAYLAND Piotr Jarząbek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7471653277

7.3.3) Ulica: ul. Platanowa 24

7.3.4) Miejscowość: Brzeg

7.3.5) Kod pocztowy: 49-304

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 377487,39 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane