Przebudowa infrastruktury sportowej w Ostrowie
GMINA CELESTYNÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00341492
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00341492/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-14 12:20
- Lokalizacja
- Celestynów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5b268fa7-b437-47fb-a5e7-f031a43180a4
- Identyfikator
- 5321057650
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341492 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa infrastruktury sportowej w Ostrowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CELESTYNÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268965
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Regucka 3
1.5.2.) Miejscowość: Celestynów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-430
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@celestynow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.celestynow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://celestynow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa infrastruktury sportowej w Ostrowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b268fa7-b437-47fb-a5e7-f031a43180a4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341492
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044283/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja infrastruktury sportowej przy Szkole Podstawowej w Ostrowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Przebudowa infrastruktury sportowej na terenie Szkoły Podstawowej w Ostrowie” objętej Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300926
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIZPiFZ.271.34.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa boiska sportowego do piłki nożnej z nawierzchni z trawy naturalnej na nawierzchnię z trawy syntetycznej o powierzchni 20x35,50 m na dz. ew. nr 147/1 obr. Ostrów na terenie Szkoły Podstawowej w Ostrowie, w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja infrastruktury przyszkolnej w Ostrowie”.
2. Zakres prac:
1) Wykonanie trawy syntetycznej 32-35 mm na podkładzie typu shockpad gr 10 mm zasypywanej piaskiem kwarcowym;
2) Budowa piłkochwytów z siatki polietylenowej o wysokości 4m;
3) Dostawa i montaż wyposażenia boiska – 2 szt. bramek do piłki nożnej o wym. 3x2m;
4) Wykonanie trawników dywanowych poprzez siew, bez stosowania nawożenia, na gruncie kategorii III – obejmuje odtworzenie nawierzchni trawiastej w miejscach, w których darń została uszkodzona lub zniszczona w trakcie prowadzenia robót budowlanych. Zakres prac obejmuje w szczególności: przygotowanie podłoża (spulchnienie, wyrównanie), wysiew mieszanki traw odpowiedniej dla trawników dywanowych, przykrycie nasion cienką warstwą gruntu oraz zagęszczenie powierzchni;
5) Inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza – Zamawiający dopuszcza aby w dniu odbioru Wykonawca przedstawił zgłoszenie prac geodezyjnych do kartowania w PODGiK i oświadczenie geodety.
3. Prowadzenie prac budowlanych nie może zakłócić pracy szkoły. Zamawiający nie dopuszcza przerw w funkcjonowaniu obiektu.
4. Roboty budowlane będą realizowanie zgodnie z polskim prawem, w szczególności z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (t.j Dz. U. z 2026 r. poz. 524), z przepisami techniczno-budowlanymi, przepisami dotyczącymi samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie oraz przepisami dotyczącymi wyrobów, materiałów stosowanych w budownictwie.
5. Szczegółowy opis i zakres robót budowlanych określony został w nw. dokumentach, które stanowią:
1) dokumentacja projektowa,
2) przedmiary,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |