Przewóz uczniów niepełnosprawnych do Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno Wychowawczego w Ochotnicy Dolnej z zapewnieniem opieki podczas przejazdu w roku szkolnym 2026/2027
Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Łącko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00341592
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00341592/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-14 12:39
- Lokalizacja
- Łącko, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ba4a24ba-dd93-4295-ad15-16a0f7fb268e
- Identyfikator
- 7343544677
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341592 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przewóz uczniów niepełnosprawnych do Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno Wychowawczego w Ochotnicy Dolnej z zapewnieniem opieki podczas przejazdu w roku szkolnym 2026/2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Łącko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366093357
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łącko
1.5.2.) Miejscowość: Łącko
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-390
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 184445944
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: scuw@lacko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: scuw.lacko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ba4a24ba-dd93-4295-ad15-16a0f7fb268e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przewóz uczniów niepełnosprawnych do Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno Wychowawczego w Ochotnicy Dolnej z zapewnieniem opieki podczas przejazdu w roku szkolnym 2026/20272.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba4a24ba-dd93-4295-ad15-16a0f7fb268e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341592
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050875/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Dowóz uczniów niepełnosprawnych z Gminy Łącko do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Ochotnicy Dolnej z zapewnieniem opieki podczas przejazdu w roku szkolnym 2026/2027
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295939
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SCUW.26.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 156403,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie usług przewozowych własnymi środkami transportu (przystosowanymi pod względem technicznym do przewozu osób niepełnosprawnych) do przewozu uczniów do Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno Wychowawczego w Ochotnicy Dolnej bezpośrednio z domów zamieszkania dzieci z miejscowości Maszkowice, Czarny Potok, Szczereż, Łącko (Wolaki),Wola Kosnowa, Czerniec (lub innego miejsca na terenie Gminy Łącko wskazanego przez Zamawiającego) oraz zapewnienie opieki przewożonym uczniom w czasie przejazdu od momentu odebrania ucznia z pod jego domu od rodziców/opiekunów do momentu przekazania ucznia pracownikowi szkoły/ośrodka przy dowozie i od momentu odebrania ucznia od pracownika szkoły /ośrodka do momentu przekazania go rodzicom/ opiekunom pod jego domem przy odwozie. Wykonawca ponosi z tego tytułu pełną odpowiedzialność. Wykonawca zobowiązany jest do przewozu dzieci wyłącznie z terenu Gminy Łącko, z miejscowości wymienionych na trasach w SWZ oraz w projektowanym wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. W trakcie wykonywania usługi Wykonawca nie może dokonywać przewozu uczniów z innych gmin. Trasa: Maszkowice - Czarny Potok - Szczereż - Łącko (Wolaki) – Wola Kosnowa - Czerniec - Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno Wychowawczy w Ochotnicy Dolnej (Brysiówka)
Kurs I Maszkowice, Czarny Potok, Szczereż, Łącko (Wolaki), Wola Kosnowa, Czerniec – Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno Wychowawczy w Ochotnicy Dolnej (Brysiówka) (przywóz 12 uczniów na 8.00)
Kurs II Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno Wychowawczy w Ochotnicy Dolnej (Brysiówka) –
Czerniec, Łącko (Wolaki),Wola Kosnowa, Szczereż, Czarny Potok, Maszkowice (odwóz 12 uczniów około godz. 13.00)
Długość jednego kursu 39 km ( 2 kursy dziennie: 1 do szkoły, 1 do domu )
4.5.3.) Główny kod CPV: 60140000-1 - Nieregularny transport osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 125400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 303600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 125400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANSPORT Sławomir Pietruszka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 492695950
7.3.4) Miejscowość: Jazowsko 297
7.3.5) Kod pocztowy: 33-389
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 125400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-07-16| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |