PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 2086D W ZAKRESIE BUDOWY CHODNIKA W MIEJSCOWOŚCI WICHRÓW
POWIAT ŚREDZKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00341642
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00341642/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-14 12:50
- Lokalizacja
- Środa Śląska, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3c27c120-b221-4d6e-8b9c-fabf1713f8ba
- Identyfikator
- 9131529763
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341642 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 2086D W ZAKRESIE BUDOWY CHODNIKA W MIEJSCOWOŚCI WICHRÓW
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŚREDZKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934762
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wrocławska 2
1.5.2.) Miejscowość: Środa Śląska
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 713968919
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat-sredzki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-sredzki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiat-sredzki.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 2086D W ZAKRESIE BUDOWY CHODNIKA W MIEJSCOWOŚCI WICHRÓW2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c27c120-b221-4d6e-8b9c-fabf1713f8ba
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341642
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00626487/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 PROGRAM ROZWOJU INFRASTRUKTURY DROGOWEJ POWIATU ŚREDZKIEGO
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00265087
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZPO.272.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje przebudowę drogi powiatowej nr 2086D w zakresie budowy chodnika w miejscowości Wichrów.
Dz. nr 207 obręb Wichrów – własność Powiatu Średzkiego
Dz. nr 208 obręb Wichrów – własność Gmina Kostomłoty – ograniczone prawo do dysponowania.
Zakres przedmiotu zamówienia – do wykonania:
Planuje się wykonanie chodnika o szerokości 1,8 m (dopuszcza się miejscowe zawężenia do 1,4 m). Ponadto planuje się wykonanie 3 przejść dla pieszych - wykonanie oznakowania poziomego i pionowego.
Nawierzchnia chodników i wjazdu będzie wykonana z kostki betonowej gr. 8 cm typu Holland w kolorze szarym. Chodnik będzie od strony jezdni odgrodzony krawężnikiem betonowym, a od strony rowu lub posesji obrzeżem betonowym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
jednyna oferta w postępowaniu podlegała odrzuceniuSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |