ZMIANA SPOSOBU UŻYTKOWANIA POMIESZCZEŃ ADMINISTRACYJNYCH NA POMIESZCZENIA SZATNI NA PARTERZE BUDYNKU ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO NR 4 PRZY UL. JANA PAWŁA I NR 2 W LEGIONOWIE
KZB LEGIONOWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00341652
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00341652/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-14 12:52
- Lokalizacja
- Legionowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-962869c4-cbb1-440a-9ae3-41be2974829a
- Identyfikator
- 5361914209
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341652 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ZMIANA SPOSOBU UŻYTKOWANIA POMIESZCZEŃ ADMINISTRACYJNYCH NA POMIESZCZENIA SZATNI NA PARTERZE BUDYNKU ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO NR 4 PRZY UL. JANA PAWŁA I NR 2 W LEGIONOWIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KZB LEGIONOWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146799748
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: marsz. Józefa Piłsudskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Legionowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-120
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kzb-legionowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kzb-legionowo.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZMIANA SPOSOBU UŻYTKOWANIA POMIESZCZEŃ ADMINISTRACYJNYCH NA POMIESZCZENIA SZATNI NA PARTERZE BUDYNKU ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO NR 4 PRZY UL. JANA PAWŁA I NR 2 W LEGIONOWIE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-962869c4-cbb1-440a-9ae3-41be2974829a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341652
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307886
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Podstawa faktyczna : KZB Legionowo Sp. z o.o. w dniu 25.06.2026r. unieważniło postępowanie o udzielenie zamówienia na
ZMIANA SPOSOBU UŻYTKOWANIA POMIESZCZEŃ ADMINISTRACYJNYCH NA POMIESZCZENIA SZATNI WRAZ Z WYKONANIEM NIEZBĘDNYCH PRAC BUDOWLANYCH NA PARTERZE BUDYNKU ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO NR 4 PRZY UL. JANA PAWŁA I NR 2 W LEGIONOWIE
Zgodnie z Art. 255 pkt. 1 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U z 2024 r. poz. 1320) -
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do
udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W przedmiotowym postępowaniu w wymaganym terminie, tj. do dnia 25.06.2026r. do godz. 08:00 nie wpłynęła żadna oferta.
Mając powyższe na względzie, unieważnienie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia stało się konieczne i
jest uzasadnione
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DOP-ZP-4/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń administracyjnych na pomieszczenia szatni wraz z wykonaniem niezbędnych prac budowlanych na parterze budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 przy ul. Jana Pawła i nr 2 w Legionowie.
Wykonawca będzie wykonywał przedmiot zamówienia w oparciu o projekt wykonawczy , specyfikacje techniczną wykonania i odbioru robót, przedmiar robót .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45421132-8 - Instalowanie okien
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45431000-7 - Kładzenie płytek
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45343100-4 - Roboty w zakresie umocnień przeciwogniowych
39160000-1 - Meble szkolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LARA INVEST Sp. z o.o,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252996094
7.3.3) Ulica: Długa 29
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-238
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1152304,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-30| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |