ŚWIADCZENIE USŁUG TRANSPORTOWYCH DLA UCZESTNIKÓW PÓŁKOLONII REALIZOWANYCH W RAMACH PROJEKTU „PÓŁKOLONIE Z KULTURĄ I SZTUKĄ – ROZWIJANIE KOMPETENCJI TWÓRCZYCH DZIECI Z GMINY ŁAŃCUT”
GMINA ŁAŃCUT
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00341679
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00341679/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-14 12:57
- Lokalizacja
- Łańcut, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5cc12046-af37-48da-9fe5-d2c88e670d09
- Identyfikator
- 8151632222
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341679 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ŚWIADCZENIE USŁUG TRANSPORTOWYCH DLA UCZESTNIKÓW PÓŁKOLONII REALIZOWANYCH W RAMACH PROJEKTU „PÓŁKOLONIE Z KULTURĄ I SZTUKĄ – ROZWIJANIE KOMPETENCJI TWÓRCZYCH DZIECI Z GMINY ŁAŃCUT”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁAŃCUT
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581790
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 2A
1.5.2.) Miejscowość: Łańcut
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@gminalancut.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminalancut.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5cc12046-af37-48da-9fe5-d2c88e670d091.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ŚWIADCZENIE USŁUG TRANSPORTOWYCH DLA UCZESTNIKÓW PÓŁKOLONII REALIZOWANYCH W RAMACH PROJEKTU „PÓŁKOLONIE Z KULTURĄ I SZTUKĄ – ROZWIJANIE KOMPETENCJI TWÓRCZYCH DZIECI Z GMINY ŁAŃCUT”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5cc12046-af37-48da-9fe5-d2c88e670d09
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341679
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055132/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 USŁUGA TRANSPORTOWA W RAMACH PROJEKTU "PÓŁKOLONIA Z KULTURĄ I SZTUKĄ - ROZWIJANIE KOMPETENCJI TWÓRCZYCH DZIECI Z GMINY ŁAŃCUT "
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt wspófinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310982
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.30.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 7000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług transportowych dla uczestników półkolonii realizowanych w ramach projektu „Półkolonie z kulturą i sztuką – rozwijanie kompetencji twórczych dzieci z gminy Łańcut”.
2. Zamówienie obejmuje wykonanie łącznie 10 kursów (5 kursów do Markowej i 5 kursów do Łańcuta) tam i z powrotem, grupy uczestników półkolonii (1 grupa tj. max. 25 uczestników półkolonii + 3 opiekunów) w okresie od 14.07.2026 r. do 13.08.2026 r. (dwa kursy tygodniowo: we wtorek do Markowej, w czwartek do Łańcuta)
3. Przewóz uczestników półkolonii będzie odbywać się spod siedziby półkolonii (tj. 37-100 Łańcut, Wysoka 49) do:
• Kurs 1 - Skansenu Zagroda - Muzeum Wsi Markowa w Markowej (37-120 Markowa 1500) ok. 9 km
liczba osób: 25 uczestników półkolonii + 3 opiekunów
Realizacja zadania polega na przewozie uczestników półkolonii na trasie: Wysoka – Skansen; Skansen – Wysoka.
Planowany czas pobytu uczestników półkolonii na miejscu wynosi ok. 3 godz.
• Kurs 2 – Muzeum - Zamek w Łańcucie (37-100 Łańcut, ul. Zamkowa 1) ok. 5 km
liczba osób: 25 uczestników półkolonii + 3 opiekunów
Realizacja zadania polega na przewozie uczestników półkolonii na trasie: Wysoka – Zamek; Zamek – Wysoka.
Planowany czas pobytu uczestników półkolonii na miejscu wynosi ok. 4,5 godz.
4. Planowany harmonogram realizacji przewozów zakłada organizację kursów:
4.1. we wtorki do Markowej (tj. 14.07, 21.07, 28.07, 04.08, 11.08)
4.2. w czwartki do Łańcuta (tj. 16.07, 23.07, 30.07, 06.08, 13.08).
Zamawiający zastrzega jednak możliwość zmiany terminów poszczególnych kursów w trakcie realizacji zamówienia, o czym Wykonawca zostanie poinformowany z odpowiednim wyprzedzeniem.
Szczegółowy opis przedmiot zamówienia został zawarty w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8100,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8100,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8100,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo-Usługowa Mariusz Freń
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8151125347
7.3.3) Ulica: Sietesz 56
7.3.4) Miejscowość: Kańczuga
7.3.5) Kod pocztowy: 37-220
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8100,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-07-14 do 2026-08-138.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |