Sukcesywna dostawa pielucho-majtek oraz wkładów anatomicznych w celu realizacji zleceń dla mieszkańców domów pomocy społecznej w Radomiu wraz z transportem w II półroczu 2026 roku.
MIEJSKIE CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH w Radomiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00341691
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00341691/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-14 13:00
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0ac11cdc-b9d5-46e9-a4f2-49638bc3065a
- Identyfikator
- 7962976506
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Wykonawcy
2 przyznane
TORUŃSKIE ZAKŁADY MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH - SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL · lot 0
95 940,75 PLNTORUŃSKIE ZAKŁADY MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH - SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL · lot 1
101 583,72 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341691 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa pielucho-majtek oraz wkładów anatomicznych w celu realizacji zleceń dla mieszkańców domów pomocy społecznej w Radomiu wraz z transportem w II półroczu 2026 roku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKIE CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH w Radomiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366727626
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kazimierza Pułaskiego 9
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 368 09 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mcuw.radom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mcuw.radom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0ac11cdc-b9d5-46e9-a4f2-49638bc3065a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Obsługa jednostek organizacyjnych Gminy Miasta Radomia.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa pielucho-majtek oraz wkładów anatomicznych w celu realizacji zleceń dla mieszkańców domów pomocy społecznej w Radomiu wraz z transportem w II półroczu 2026 roku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ac11cdc-b9d5-46e9-a4f2-49638bc3065a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341691
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00032228/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Sukcesywna dostawa pielucho-majtek oraz wkładów anatomicznych dla mieszkańców domów pomocy społecznej w Radomiu wraz z transportem w II półroczu 2026 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00252527
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.1.34.2026.PŁ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 206431,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pielucho-majtek oraz wkładów anatomicznych wraz z transportem w celu realizacji zleceń dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej Nad Potokiem im. Bohdany ,,Danuty” Kijewskiej ul. A. Struga 88, 26 – 600 Radom w okresie od dnia 01.07.2026 r. do dnia 31.12.2026 r.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w zestawieniu cenowym formularza ofertowego stanowiącego
załącznik nr 1 do SWZ część 1.
2. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie sukcesywna dostawa przedmiotu zamówienia do siedziby Domu Pomocy Społecznej Nad Potokiem im. Bohdany ,,Danuty” Kijewskiej ul. A. Struga 88, 26 – 600 Radom z zachowaniem procedury opisanej w ust. w § 3 ust. 4 SWZ.
3. W przypadku dokonania wpisów przez lekarza do indywidualnych kart zaopatrzenia ortopedycznego na pielucho-majtki
lub wkładki anatomiczne dla mieszkańców Domu, Wykonawca po zawiadomieniu przez Odbiorcę, jest zobowiązany do
odebrania stosownych dokumentów minimum jeden raz w tygodniu oraz dostarczenia towaru zgodnie z wpisem w
dokumentacji medycznej. Dostawy będą realizowane środkiem transportu Wykonawcy na jego koszt i ryzyko w dni robocze
od poniedziałku do piątku, w godzinach wskazanych w ust. 5 Formularza Ofertowego część 1.
4. Oferowany przedmiot zamówienia winien być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami określonymi w
ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U. 2024 poz. 1620).
5. Oferowany przedmiot zamówienia winien być oznaczony znakiem CE, objęty odpowiednimi atestami oraz spełniający
wymogi norm jakościowych i technologii produkcji określonych w Polskich Normach.
6. Wymagania dotyczące parametrów jakościowych przedmiotu zamówienia opisane są w tabelach w zestawieniu cenowym
formularza ofertowego stanowiącego załącznik nr 1 część 1 do SWZ.
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca potwierdził w tabelach spełnianie lub brak spełniania parametrów (właściwości)
jakościowych dotyczących pielucho- majtek oraz wkładów anatomicznych.
Brak wypełnienia tabel dotyczących wymaganych parametrów jakościowych skutkuje odrzuceniem oferty z powodu
niezgodności z zapisami w SWZ.
7. Za dzień wydania towaru Zamawiającemu uważa się dzień, w którym towar został odebrany przez Dom Pomocy
Społecznej.
8. Wykonawca zapewni takie opakowanie towaru, jakie jest wymagane, aby nie dopuścić do jego uszkodzenia lub
pogorszenia jego jakości w trakcie transportu do miejsca dostawy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
4.5.5.) Wartość części: 101824,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pielucho-majtek oraz wkładów anatomicznych wraz z transportem wcelu realizacji zleceń dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej Weterana Walki i Pracy ul. Wyścigowa 16, 26 – 600
Radom w okresie od dnia 01.07.2026 r. do dnia 31.12.2026r.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w zestawieniu cenowym formularza ofertowego stanowiącego
załącznik nr 1 do SWZ część 2.
2. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie sukcesywna dostawa przedmiotu zamówienia do siedziby Domu Pomocy Społecznej Weterana Walki i Pracy ul. Wyścigowa 16, 26 – 600 Radom z zachowaniem procedury opisanej w ust. w § 3 ust. 4 SWZ.
3. W przypadku dokonania wpisów przez lekarza do indywidualnych kart zaopatrzenia ortopedycznego na pielucho-majtki
lub wkładki anatomiczne dla mieszkańców Domu, Wykonawca po zawiadomieniu przez Odbiorcę, jest zobowiązany do
odebrania stosownych dokumentów minimum jeden raz w tygodniu oraz dostarczenia towaru zgodnie z wpisem w
dokumentacji medycznej. Dostawy będą realizowane środkiem transportu Wykonawcy na jego koszt i ryzyko w dni robocze
od poniedziałku do piątku, w godzinach wskazanych w ust. 5 Formularza Ofertowego część 2.
4. Oferowany przedmiot zamówienia winien być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami określonymi w
ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U. 2024 poz. 1620).
5. Oferowany przedmiot zamówienia winien być oznaczony znakiem CE, objęty odpowiednimi atestami oraz spełniający
wymogi norm jakościowych i technologii produkcji określonych w Polskich Normach.
6. Wymagania dotyczące parametrów jakościowych przedmiotu zamówienia opisane są w tabelach w zestawieniu cenowym
formularza ofertowego stanowiącego załącznik nr 1 część 2 do SWZ.
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca potwierdził w tabelach spełnianie lub brak spełniania parametrów (właściwości)
jakościowych dotyczących pielucho- majtek oraz wkładów anatomicznych.
Brak wypełnienia tabel dotyczących wymaganych parametrów jakościowych skutkuje odrzuceniem oferty z powodu
niezgodności z zapisami w SWZ.
7. Za dzień wydania towaru Zamawiającemu uważa się dzień, w którym towar został odebrany przez Dom Pomocy
Społecznej.
8. Wykonawca zapewni takie opakowanie towaru, jakie jest wymagane, aby nie dopuścić do jego uszkodzenia lub
pogorszenia jego jakości w trakcie transportu do miejsca dostawy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
4.5.5.) Wartość części: 104607,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 95940,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 95940,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 95940,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 879-016-67-90
7.3.3) Ulica: Żółkiewskiego 20/26
7.3.4) Miejscowość: Toruń
7.3.5) Kod pocztowy: 87-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 95940,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-07-01 do 2026-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 101583,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 101583,72 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 101583,72 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 879-016-67-90
7.3.3) Ulica: Żółkiewskiego 20/26
7.3.4) Miejscowość: Toruń
7.3.5) Kod pocztowy: 87-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 101583,72 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-07-01 do 2026-12-31| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |