Roboty malarskie, roboty instalacyjne elektryczne oraz białego montażu w segmentach mieszkalnych Domów Studenta (3 budynki) w Warszawie, dzielnica Bemowo (3 części).
Zarząd Mienia Skarbu Państwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00341741
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00341741/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-14 13:11
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-747da908-36b4-4b04-a2fc-8918ed65b7b7
- Identyfikator
- 140001459
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341741 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty malarskie, roboty instalacyjne elektryczne oraz białego montażu w
segmentach mieszkalnych Domów Studenta (3 budynki) w Warszawie,
dzielnica Bemowo (3 części).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Mienia Skarbu Państwa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140001459
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chmielna 85/87
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-805
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zmsp@zmsp.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zmsp.warszawa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zmsp.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty malarskie, roboty instalacyjne elektryczne oraz białego montażu wsegmentach mieszkalnych Domów Studenta (3 budynki) w Warszawie,
dzielnica Bemowo (3 części).
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-747da908-36b4-4b04-a2fc-8918ed65b7b7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341741
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030762/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Roboty malarskie, roboty instalacyjne elektryczne oraz białego montażu w segmentach mieszkalnych w Domach Studenta Sarna, Jelonek, Rogaś w Warszawie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00279121
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WNP-007/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1 - roboty malarskie, roboty instalacyjne elektryczne orazbiałego montażu w segmentach mieszkalnych w Domu Studenta „Sarna” przy
ul. Konarskiego 4A.
Szczegółowy zakres robót remontowych zawiera opis przedmiotu
zamówienia (OPZ) – załącznik nr 2 do SWZ.
5.2 Szczegółowy zakres robót remontowych podany został w przedmiarach
robót:
5.2.1 przedmiar branża sanitarna DS. „Sarna” – załącznik nr 1 do OPZ;
5.2.4 przedmiar roboty malarskie DS. „Sarna” – załącznik nr 4 do OPZ;
5.2.7 przedmiar branża elektryczna DS. „Sarna” – załącznik nr 7 do OPZ;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 909068,69 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1.2 Część nr 2 - roboty malarskie, roboty instalacyjne elektryczne orazbiałego montażu w segmentach mieszkalnych w Domu Studenta „Jelonek” przy
ul. Konarskiego 1
5.1 Szczegółowy zakres robót remontowych zawiera opis przedmiotu
zamówienia (OPZ) – załącznik nr 2 do SWZ.
5.2 Szczegółowy zakres robót remontowych podany został w przedmiarach
robót:
5.2.2 przedmiar branża sanitarna DS. „Jelonek” – załącznik nr 2 do OPZ;
5.2.5 przedmiar roboty malarskie DS. „Jelonek” – załącznik nr 5 do OPZ;
5.2.8 przedmiar branża elektryczna DS. „Jelonek” – załącznik nr 8 do OPZ;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 883679,08 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1.3 Część nr 3 - Roboty malarskie, roboty instalacyjne elektryczne orazbiałego montażu w segmentach mieszkalnych w Domu Studenta „Rogaś” przy
ul. Konarskiego 3
5.1 Szczegółowy zakres robót remontowych zawiera opis przedmiotu
zamówienia (OPZ) – załącznik nr 2 do SWZ.
5.2 Szczegółowy zakres robót remontowych podany został w przedmiarach
robót:
5.2.3 przedmiar branża sanitarna DS. „Rogaś” – załącznik nr 3 do OPZ;
5.2.6 przedmiar roboty malarskie DS. „Rogaś” – załącznik nr 6 do OPZ;
5.2.9 przedmiar branża elektryczna DS. „Rogaś” – załącznik nr 9 do OPZ;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 787522,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu została złożona tylko 1 oferta. Wobec faktu, że oferta ta podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp (czego uzasadnienie wskazano w pkt 1 niniejszego pisma), w postępowaniu nie pozostała żadna oferta niepodlegająca odrzuceniu. Wypełniło to obligatoryjną przesłankę unieważnienia postępowania, o której mowa w art. 255 pkt 2 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu została złożona tylko 1 oferta. Wobec faktu, że oferta ta podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp (czego uzasadnienie wskazano w pkt 1 niniejszego pisma), w postępowaniu nie pozostała żadna oferta niepodlegająca odrzuceniu. Wypełniło to obligatoryjną przesłankę unieważnienia postępowania, o której mowa w art. 255 pkt 2 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu została złożona tylko 1 oferta. Wobec faktu, że oferta ta podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp (czego uzasadnienie wskazano w pkt 1 niniejszego pisma), w postępowaniu nie pozostała żadna oferta niepodlegająca odrzuceniu. Wypełniło to obligatoryjną przesłankę unieważnienia postępowania, o której mowa w art. 255 pkt 2 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |