Budowa i modernizacja infrastruktury turystycznej w Gminie Brzuze
GMINA BRZUZE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00341753
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00341753/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-14 13:13
- Lokalizacja
- Brzuze, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c1f12781-3a2e-4a39-99f0-11ebe8080333
- Identyfikator
- 8921435926
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie ośrodków rekreacyjnych
Wykonawcy
2 przyznane
SPÓŁKA BUDOWLANO-USŁUGOWA BUDEX LUTOMIRSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNALipno, PL · lot 0
1 697 832,05 PLNHENRYK MAMRZYŃSKIBobrowniki, PL · lot 1
359 945,61 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341753 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i modernizacja infrastruktury turystycznej w Gminie Brzuze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZUZE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866726
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 62
1.5.2.) Miejscowość: Brzuze
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-517
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: referat_rozwoju@brzuze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brzuze.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c1f12781-3a2e-4a39-99f0-11ebe80803331.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa i modernizacja infrastruktury turystycznej w Gminie Brzuze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1f12781-3a2e-4a39-99f0-11ebe8080333
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341753
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019311/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa i modernizacja infrastruktury turystycznej w gminie Brzuze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Dofinansowanie Inwestycji: Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273377
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część Nr 1: Zagospodarowanie terenów rekreacyjnych wraz z budową obiektów małej infrastrukturyZadanie 1. Budowa altany rekreacyjnej oraz pomostu w miejscowości Trąbin
Trąbin dz. 28/1 – zakres robót obejmuje: wykonanie altany rekreacyjnej oraz pomostu rekreacyjnego (pomost zostanie przeznaczony do użytku publicznego, spacerów i rekreacji, wymiary: bok dłuższy: długość ok. 11,70 m, szerokość ok. 2 m, powierzchnia ok. 23,40 m2 wraz z wykonaniem utwardzenia terenu z kostki brukowej;
Zadanie 2. Budowa tarasu widokowego oraz ścieżek rekreacyjnych w miejscowości Ostrowite.
Ostrowite dz. Nr 195/11 – zakres robót obejmuje: ścieżki rekreacyjne z kostki betonowej oraz ścieżki nad jeziorem z kruszyw naturalnych i stanowiących dojście do tarasu widokowego (kostki brukowej), montaż elementów małej architektury (ławki (szt. 15) i kosze na śmieci (szt. 10), remont nawierzchni komunikacyjnej, budowa tarasu widokowo-rekreacyjnego (powierzchnia użytkowa tarasu wynosi ok. 48 m2 i ma kształt prostokąta o wymiarach 6 x 8 m. Długość całkowita pomostu to ok. 10,45 m. Elementy obiektu planuje się do wykonania jako drewniane, w naturalnym kolorze drewna);
Zadanie 3. Wykonanie dwóch miejsc widokowo-rekreacyjnych (pomostów) oraz remont istniejącego domku letniskowego BRDA w miejscowości Brzuze.
Brzuze dz. nr 96/5, 60 – zakres robót obejmuje: wykonanie 2 miejsc widokowo-rekreacyjnych w postaci tarasów (powierzchnia jednej platformy wynosi ok. 24 m2 i ma kształt prostokąta), wzniesionego na wysokości ok. 1,75 m, długość całkowita pomostu to ok. 4,20 m. konstrukcję projektowanego obiektu planuje się do wykonania jako drewnianą, oraz wykonanie remontu istniejącego domku letniskowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212172-2 - Roboty budowlane w zakresie ośrodków rekreacyjnych
4.5.5.) Wartość części: 1697832,05 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2: Wykonanie ścieżek, utwardzeń oraz montaż elementów małej architektury.Zadanie 1. Budowa placu zabaw oraz makiety w miejscowości Dobre.
Dobre dz. 63/6 – urządzenia elementów małej architektury:
1.
Demontaż istniejących urządzeń placu zabaw
2.
Projektowana makieta szer. 5 m o konstrukcji stalowej z motywem charakterystycznym dla lokalnej okolicy do uzgodnienia z zamawiającym.
3.
Huśtawka podwójna z deseczką + gniazdo
4.
Huśtawka wagowa
5.
Zestaw zabawowy
6.
Tablica z regulaminem
7.
Ławka drewniana
8.
Kosz na śmieci
Zadanie 2. Wykonanie ścieżek oraz montaż elementów małej architektury w miejscowości Żałe dz. nr 499/3 – w ramach robót przewiduje się wykonanie ścieżek pieszych szerokości 2.0 m, z kostki betonowej typu polbruk na podbudowie betonowej gr. 10 cm. Ścieżki wykończone obrzeżem betonowym zatopionym w ławie betonowej oraz montaż elementów małej architektury: Ławka szt. 4, Kosz na śmieci szt. 2.
Zadanie 3. Wykonanie ścieżek oraz montaż elementów małej architektury w miejscowości Żałe dz. 430, 563/2 - w ramach robót zaplanowanych w tej lokalizacji projektuje się ścieżki piesze o nawierzchni z kostki betonowej oraz montaż elementów małej architektury: ławek ogrodowych (szt. 2) i kosza na śmieci (szt. 1);
Zadanie 4. Utwardzenie nawierzchni oraz montaż elementów małej architektury w miejscowości Mościska
Mościska dz. nr 61 – zakres robót: utwardzenie nawierzchni terenu stanowiącej miejsce wypoczynku i rekreacji oraz montaż ławek (szt. 4) oraz koszy na śmieci (szt. 2) i stojaków na rowery (szt. 2).
Zadanie 5. Utwardzenie nawierzchni oraz montaż elementów małej architektury w miejscowości Brzuze
Brzuze dz. nr 59/1, 59/2 – zakres robót: utwardzenie nawierzchni terenu (z kostki brukowej), montaż ławek (szt. 3) oraz koszy na śmieci 9 szt. 2 i blokady parkingowej, zamykanej (szt. 3);
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212172-2 - Roboty budowlane w zakresie ośrodków rekreacyjnych
4.5.5.) Wartość części: 359945,61 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1697832,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1994641,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1697832,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółka Budowlano-Usługowa "BUDEX" Lutomirski i Wspólnicy Sp. j.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8930000665
7.3.3) Ulica: Budowlana
7.3.4) Miejscowość: Lipno
7.3.5) Kod pocztowy: 87-600
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1697832,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 359945,61 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 453034,19 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 359945,61 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlany MELBUD Henryk Lech Mamrzyński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8931018408
7.3.3) Ulica: Włocławska
7.3.4) Miejscowość: Bobrowniki
7.3.5) Kod pocztowy: 87-617
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 359945,61 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |